Hyundai Sonata + GAZ

Hyundai Sonata + GAZ

24 Sie 2008, 15:24

Witam

Chcialbym kupic Hyundai Sonate(rocznik 99, 00) i zalozyc instalacje gazowa. I tu moje pytanko do was ... Czy wogule jest mozliwosc zamontowania LPG w Sonacie i ile to mniej wiecej by kosztowalo.
Za odpowiedzi z gory dziekuje i pozdrawiam
Everybody Lies
zajonc
Nowicjusz

Re: Hyundai Sonata + GAZ

13 Sty 2011, 22:57

Witam, to zalezy jaki masz silnik. Ja mam w swojej sonacie V6 170km (6 cylindrow) i za instalacje BRC P&D wraz z montazem zaplacilem ponad 4000zł. Sprawa wyglada inaczej jezeli masz 4 cylindry 2.0 wtedy z tego co pamietam wychodzi znacznie taniej bo okolo 2500zł. Gaz w samej Sonacie prawuje sie znakomicie, jestem naprawde zachwycony. Jakby w naszym kraju cena PB byla na normalnym poziomie nigdy bym nie myslal o LPG a tak zalozylem i nie moge narzekac. Koszt calej zabawy wroci Ci sie, nie zaleznie od tego ile bd jezdzil. (Im wiecej tym szybciej:P) Calosc montowalem w EGP w Warszawie. Polecam. Znaja sie na rzeczy!
Mateuszek
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: Hyundai Sonata + GAZ

05 Lip 2012, 14:28

Widze ze duzo osob montuje gaz w warszaiw w egp. zdecydowalem sie rownierz na nich bo maja tanio i szybko i jestem zadowlony. bez owijania w bawelne zrobili co trzeba :)
rafal500
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 03 1982
Auto: chevrolet
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

(Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie? (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie?
    Wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez słuchania radia czy własnej muzyki. Jak to wpływa na bezpieczeństwo jazdy? Wiele zależy od rodzaju muzyki czy ustawionego poziomu głośności. Słuchanie muzyki ...
    Toyota Yaris Hybrid-R - sportowa hybryda Toyota Yaris Hybrid-R - sportowa hybryda
    Toyota Yaris Hybrid-R, która w wersji koncepcyjnej zadebiutowała podczas Salonu Samochodowego we Frankfurcie, łączy zaawansowaną technologię pochodzącą z seryjnego Yarisa Hybrid, z wyczynowymi rozwiązaniami znanymi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Kiepskie warunki drogowe, padający deszcz
      Kandydatki na MISS, 68
      Jeep Wrangler J8
      Volkswagen Passat Sedan 2012 : 1