Ile będzie wynosiło moje OC

Ile będzie wynosiło moje OC

21 Wrz 2012, 15:25

Planuje kupno samochodu jednak mam dylemat ile będzie wynosiło moje OC , zniżek jeszcze nie będę miała więc chyba będzie drogo z jego opłaceniem . Czytałam jednak ze mogę przy kupnie zarejestrować samochód na kogoś innego . Myślałam o mojej mamie , ma ona prawo jazdy jednak krótko jeździła autem i już od wielu lat nie jeździ . Czy miała bym jakieś zniżki jeśli ona by była współwłaścicielką ?
Z góry dziękuję za pomoc :)
Agnieszkaa
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Ile będzie wynosiło moje OC

21 Wrz 2012, 20:06

Jeśli Twoja mama była by właścicielką to polisa miała by takie zniżki, jakie posiada Twoja mama. Jeśli Twoja mama byłaby właścicielką a Ty jako współwłaścicielka to byłoby zniżki twojej mamy -20% (może więcej może mniej). Jednak jeśli tylko Ty byłabyś właścicielką a nie posiadasz żadnych zniżek to byłoby najwięcej. Miałem ten sam dylemat, na mnie-1600zł, na moją mamę ~650zł, na mnie z mamą-800.
kamil638
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mercedes w210
Silnik: 2.9 td
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Audi A4 B6 1,8T / Renault Laguna II 2,0T / Saab 9-3 2,0t [D] Audi A4 B6 1,8T / Renault Laguna II 2,0T / Saab 9-3 2,0t
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochody segmentu D - turbodoładowane silniki benzynowe do 2l - napęd na przednie koła - manualna skrzynia biegów Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A4 B6 1,8T - 163KM - Renault ...
    Yaris Trend by Simple - 500 sztuk limitowanej wersji Yarisa Yaris Trend by Simple - 500 sztuk limitowanej wersji Yarisa
    Toyota Motor Poland oraz Simple Creative Products stworzyły wspólnie na sezon 2013 idealny i modny samochód dla nowoczesnych kobiet. Owocem tej współpracy jest limitowany do liczby 500 sztuk Yaris Trend ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      S2020005