Jak wypowiedzieć OC

Jak wypowiedzieć OC

14 Cze 2017, 18:18

Witam
Zakupiłem sprowadzony z Niemiec używany samochód w komisie. Gościu wykupił na niego polisę OC, dojechałem nim do domu.
Dzisiaj zrobiłem polski przegląd, zarejestrowałem, mam polskie blachy i wykupiłem na siebie OC w Proamie, ale zostałem również z jego ubezpieczeniem w AXie.
Jak mogę wypowiedzieć te jego OC?

Ze strony AXA pobrałem taki formularz:
Zdjęcie
Ale za bardzo nie wiem co wpisać, tj:
  • Imię i nazwisko Posiadacza pojazdu / Nabywcy: mam wpisać swoje czy jego dane?
  • Adres Posiadacza pojazdu / Nabywcy: mam wpisać swoje czy jego dane?
  • Numer rejestracyjny pojazdu: Stary niemiecki, czy nowy polski?

Proszę o pomoc, jest to mój pierwszy samochód, Pozdrawiam
DinapeS
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 26 07 2015
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: Brak

Re: Jak wypowiedzieć OC

14 Cze 2017, 20:59

Nie musisz tej umowy wypowiadać ponieważ nie jest na Ciebie poza tym jest wykupiona tylko na miesiąc. Nie masz czym się martwić
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak korzystać z nowych technologii bezpieczeństwa na drodze? Jak korzystać z nowych technologii bezpieczeństwa na drodze?
    Samochody coraz częściej potrafią same regulować prędkość, zahamować w razie niebezpieczeństwa, trzymać się pasa ruchu i odczytywać znaki drogowe. Te technologie nie tylko ułatwiają życie kierowcom, lecz także mogą zapobiec ...
    VII edycja Summer Cars Party 2013 VII edycja Summer Cars Party 2013
    7-8 września odbędzie się kolejna siódma już edycja największego show motoryzacyjno- muzycznego w Polsce. Niesamowita liczba fanów SCP, która w 2012 roku sparaliżowała na wiele godzin ruch w Katowicach ...

•