Jak zainteresować sobą drugą osobę?

19 Cze 2023, 06:02

Nie wiem czy był tutaj taki temat ale raczej nie. Czy macie jakieś swoje skuteczne patenty aby zainteresować sobą drugą osobę ? :) Widzi się niekiedy,ze osoby niby niezbyt atrakcyjne z wyglądu i jednocześnie nieposiadające zbyt dużej fortuny mają bardzo duże powodzenie, z kolei ktoś totalnie go nie ma.
zachary
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 13 05 1998
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: Opel Astra

19 Cze 2023, 06:15

Dobra bajera to podstawa :ok:
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16195
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

19 Cze 2023, 09:27

Osobiście muszę powiedzieć, że nigdy nie narzekałem na brak powodzenia. Może nie jestem Bradem Pite - ale łatwo wyczuwam, że kobieta jest mną zainteresowana :) Może brzmi to nieskromnie, ale tak jest. Ważne czynniki to schludny wygląd, ładny zapach, modna fryzura. Ktoś powie - jesteś metroseksualny - nic z tych rzeczy. Po prostu dbam o siebie i kobiety to doceniają.
tomczak78
Początkujący
 
Posty: 180
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Kraków
Prawo jazdy: 04 04 1986
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mazda 6
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

19 Cze 2023, 10:01

Prawdę mówiąc kiedyś próbowałem się doszkolić w tym temacie i wyszło na to, że niewiele da się zrobić. Są specjalne kursy uwodzenia - zupełnie nieskuteczne. Może jakaś siłownia i jak już ktoś wcześniej pisał - ogólne dbanie o siebie, czystość, dobre ciuchy. Dieta może trochę pomóc, znaczy się jeśli jej potrzebujesz. Szczupły facet będzie bardziej atrakcyjny od grubego. Ale nawet robiąc wszystko co możliwe podniesiesz swoją atrakcyjność może o 20%.
Najważniejszy jest charakter, a tego nie zmienisz żadnymi kursami. Jeśli będziesz cytował wyuczone teksty, to będzie sztucznie wyglądać i bardziej odstraszać niż przyciągać. Taka ogólna rada: nikogo nie udawaj, nie wysilaj się, a kobiety niezainteresowane szybko spławiaj. Raz na jakiś czas w Twoim zasięgu znajdzie się jakaś zainteresowana, wtedy musisz tylko zadbać, żeby nie popsuć sprawy.
Powodzenia :)
Henk
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 228
Zdjęcia: 7
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: VW Golf 5
Silnik: 1.4 MPI
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

19 Cze 2023, 10:27

To,że powinno się o siebie dbać to logiczne. Widziałem,że modny w ostatnim czasie staje się wizerunek na drwala. CO się podoba kobietom w tym wyglądzie to nie wiem ale ponoć działa... Coraz więcej takich gostków chodzi po ulicach ale to raczej nie dla mnie.

Zastanawiałem się ostatnio nad feromonami. Czy ktoś z Was używał takich perfum?
zachary
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 13 05 1998
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: Opel Astra

19 Cze 2023, 11:24

zachary napisał(a):Zastanawiałem się ostatnio nad feromonami. Czy ktoś z Was używał takich perfum?

Tak - ja. Nie działają :)
Henk
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 228
Zdjęcia: 7
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: VW Golf 5
Silnik: 1.4 MPI
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

20 Cze 2023, 06:39

Ja wiem czy tak desperacko.... Wystarczy sobie wejść na pierwszy lepszy poradnik uwodzenia albo poradnik manipulacji w biznesie aby wyczytać sobie,że feromony są bardzo często polecana metodą na wzbudzenie zaufania innych .Tak naprawdę to zapach ma bardzo duiże znaczenie. Sami powiedzcie czy nie chętniej umówilibyście się z dziewczyną czy chłopakiem ,który ładnie pachnie ? Jest to podświadomość.
Obecnie sporo tego jest w sieci ale nie polecam zamawiać u nieznanych sprzedawców na allegro ale kupić sobie coś porzdnego. Na przykład Love Desire są niezłe. Albo Pheromone essence. Sam je swego czasu przetestowałem.
Zachowanie to oczywiście również ważna sprawa. Nie należy pokazywać,że tak bardzo nam zależy.
tomczak78
Początkujący
 
Posty: 180
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Kraków
Prawo jazdy: 04 04 1986
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mazda 6
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

20 Cze 2023, 07:20

Tomczak78 - zauważalne działanie feromonów może wystąpić jedynie wtedy, gdy sam się doszukujesz objawów ich skuteczności. Taki efekt placebo. Te które wymieniłeś to są perfumy z feromonami. Ja miałem czyste feromony z renomowanej strony o feromonach, gdzie płacisz kilkaset zł za kilka mililitrów. Najlepsze opinie użytkowników!!! Niepodważalne dowody naukowe!!! d..a jasiu - kasa w błoto :)
Zachary - wizerunki drwali, płetwonurków czy kosmonautów będą dobre tylko w przypadku gdy są zgodne z Twoim charakterem. Wtedy wygląda to naturalnie. W innym razie zawsze widać jakąś sztuczność, która jest odpychająca.
Tomczak78 - Poradniki uwodzenia to tak na prawdę poradniki oszukiwania. Wystarczy chwilę posłuchać/poczytać: "zrób tak, powiedz to, pokaż kasę" itp. Kiedyś trafiłem na dobry poradnik, gdzie gościu tłumaczył jak być naturalnym, teraz już nie pamiętam. Ale naturalności też się nie nauczysz. Największe powodzenie będziesz miał u kobiet, które Ci się nie podobają, bo dla nich się nie starasz, nie pozujesz na atrakcyjnego, tylko właśnie jesteś sobą i to jest najważniejsze.
Henk
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 228
Zdjęcia: 7
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: VW Golf 5
Silnik: 1.4 MPI
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

20 Cze 2023, 08:40

No ok ale czy to jest wpływ feromonów czy po prostu mają jakiś ładny zapach? Kupowałeś w sieci czy może da się je znaleźć w sklepach stacjonarnych ? Jaki jest koszt?
zachary
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 13 05 1998
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: Opel Astra

20 Cze 2023, 11:53

Niby zawierają jakieś zwiążki, zapach również jest ok. Dziewczynom bardzo się podobaja. Tak więc tak jak pisałem coś w tym musi być. Wiadomo,że feromony nie uczynią Cie mistrzem w podrywaniu ale pomogą na pewno.

Koszt nie jest wysoki, jak perfumy ze sredniej półkki. Najlepiej jest porównać sobie ceny w sklepach w sieci. Mozna je dostać w wielu miejscach.
tomczak78
Początkujący
 
Posty: 180
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Kraków
Prawo jazdy: 04 04 1986
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mazda 6
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

18 Sie 2023, 20:08

Kumpel uzywal damskich perfumow i mowil, zeto podstawa.

Ja zawsze przed wyjsciem zakladam na szyje kilogramowy zloty lancuch z pol kilogramowym wisiorem Bentley'a.

Gdy juz wysiadam z mojego Continentala kabrio i zaczepiam jakas dame to po prostu pytam, czy nie mogla by mnie zaprosic na kawe, bo biedny jestem.

Panowie,

kazda laska dziala inaczej i nikt nigdy nie jest w stanie wiedziec / sprawdzic na co leci i jaki typ sie jej podoba.

Zonie podobalo sie, ze fajne kawaly opowiadalem ! :mrgreen:

A co do modnej fryzury, to tez mam, lysy jestem ! :mrgreen:

:wink:

.

:)
AndySL
Początkujący
 
Posty: 152
Zdjęcia: 3
Paliwo: Inne