Jaka nawigacja dla kuriera ?

Jaka nawigacja dla kuriera ?

05 Wrz 2016, 20:05

Witam
Bede pracowal jako kurier i potrzebuje nawigacji w ktorej mozna wpisac duzo celow podrozy np. 30 Jaka nawigacje polecicie ?Dobrze by bylo gdyby obsluga glosowa byla. Tj. mowie adres i dane pojawiaja sie w urzadzeniu
damian13
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 03 2010
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Seat

Re: Jaka nawigacja dla kuriera ?

06 Wrz 2016, 00:03

ja nawet w swojej komurce moge miec kilka zapamientanych tras ale ile zapamientuje to nie wiem
tirowcy chwala sobie iGO Primo
merkaba12
Początkujący

Prawo jazdy od: 18 03 2003
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: ford
Silnik: 1,3 44
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

Re: Jaka nawigacja dla kuriera ?

19 Wrz 2016, 13:39

Nie wiem jak jest z zapamiętywaniem 30 tras, ale jeśli chodzi o nawigację to tylko Google Map - na obecną chwilę, nie ma takiej nawigacji, która mogłaby się z nią równać. Z nawigacji offline, polecam Sygic.
tomdr
Nowicjusz

Auto: Seat Cordoba
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak wyprzedzać rowerzystę? Jak wyprzedzać rowerzystę?
    Wyższe temperatury powietrza sprawiają, że na drogach pojawia się coraz więcej rowerzystów. Dlatego kierowcy powinni przypomnieć sobie, co zrobić, by w bezpieczny sposób dzielić jezdnię z rowerzystami, a przede ...
    Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW i8 Roadster
      EMS Brussels
      Lexus NX, tył
      Summer Cars Party 2009