Jaki garaż?

18 Maj 2015, 13:03

Witam, słuchajcie jaki możecie polecić garaż? Blaszany czy murowany lepszy? Wiele pozytywnych opinii słyszałem o takich blaszanych. Jakie polecacie :?:
Ostatnio edytowany przez ArteK 20 Maj 2015, 09:20, edytowano w sumie 2 razy
Powód: Zakazana reklama
SamoTer12
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: opel

19 Maj 2015, 08:32

Garaże blaszane to jakieś nieporozumienie - w lato ciepło w nim tak, że zderzaki się topią, a w zimie zimno, że pękają z mrozu :wink: . Najlepsze są te murowane i ocieplone. I w lato i w zimie można przy aucie spokojnie coś zrobić. Już nie raz widziałem blaszaka, jak frunął podczas wiatru. A klimat się zmienia na gorsze niesty - burze, nawałnice, huragany i tornada. Tak więc uważam, że blaszak to preżytek. A materiał na murowany jest teraz tani jak barszcz. I co najważniejsze, nie trzeba żadnych zezwoleń, projektów itd. Wystarczy tylko zgłosić budowę do UM i tyle. No i umieć postawić 4 ściany z pustaka ceramicznego albo betonu komórkowego.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

31 Lip 2015, 10:00

Ja słysząłem raczej pochlebne opinie na temat blaszanych garaży, poza tym, jednak to raczejk najtańsza opvja. chciałbym sobie taki garaż postawić własnymi rekami, zamiast kupowac gotowy, bo to raczej taniej wyjdzie, tylko szukam odpwoiedniego materiału, zastanawiam się, czy nadawałaby się taka blacha nierdzewa? Da radę, jak sądzicie? A jak nie to z czego mam go zrobić? Czy jednak pozostaje mi tylko zamówienie?
maniek10
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: Mazda 3