MIEJSCE NA WSZYSTKO WSZYSTKO NA SWOIM MIEJSCU-GARAZ WARSZTAT

MIEJSCE NA WSZYSTKO WSZYSTKO NA SWOIM MIEJSCU-GARAZ WARSZTAT

14 Mar 2011, 18:49

Witam,

Jeśli ktoś kliknął na ten temat oznacza że jest zainteresowany zainteresowany porządkiem w swoim miejscu pracy, lub garażu. Każdy z nas przechowuje różne przedmioty z których nie korzystamy na co dzień i upychamy je w garażu i najczęściej na podłodze. Dlatego przedstawiam dosłownie kilka pomysłów jak zwiększyć ilość miejsca w garażu, oraz przechowywać np narty w sposób bezpieczny, zajmując jak najmniej miejsca. Niektóre przedstawiają jak wykorzystać przestrzeń, np nad maską pojazdu, co jest przydatne szczególnie w małych garażach.

W przemyśle popularna jest WIZUALIZACJA miejsca pracy, oznacza to, że składujemy przedmioty np narzędzia w sposób widoczny co przyczynia się do tego, że łatwo je później odnaleźć, jeśli coś zginie od razu jesteśmy w stanie to zauważyć (głównie warsztaty samochodowe).

Chciałbym się podzielic z Wami swoim doświadczeniem, zapytac o opinie, chętnie poczytam pomysły, może uda nam się wymyślic coś przydatnego.

pzdr

Wojtek

Image
Image
Image
Image
Image
Image
szuwarek
Nowicjusz
 
Posty: 3
Rejestracja: 22 Wrz 2010, 15:08
Miejscowość: Wrocław

Re: MIEJSCE NA WSZYSTKO WSZYSTKO NA SWOIM MIEJSCU-GARAZ WARS

15 Maj 2011, 18:03

Co jest w tych zoltych pojemnikach?
dicappo
Nowicjusz
 
Posty: 7
Rejestracja: 23 Lut 2011, 18:06
Miejscowość: frertgt
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną? Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną?
  Zderzenie samochodu ze zwierzęciem wybiegającym na jezdnię może skończyć się tragicznie zarówno dla zwierzęcia jak i pasażerów pojazdu. W 2013 roku policja odnotowała aż 179 wypadków z udziałem zwierząt, ...
  Volvo S60 Cross Country Volvo S60 Cross Country
  Volvo swoją ofertę wzbogaci o kolejny samochód typu crossover. Oprócz licznych zmian stylizacyjnych, S60 Cross Country będzie miał powiększony prześwit podwozia o ponad 6 cm w stosunku do zwykłego modelu S60. ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • passat b5 german style
   Monster Truck Rock Star, 11
   Autosacrum 2009
   MINI Clubman Bond Street, tył