Jaki samochód 20-30 kafli

10 Cze 2013, 20:51

RX ma 4 drzwi?? 2 drzwi i 2 takich jakby skrzydeł do których trzeba otworzyc najpierw drzwi przednie. Takie rozwiązanie nie jest zbuyt mądre moim zdaniem :)
Taczkowoz
Nowicjusz
 
Posty: 12
Auto: Nie mam

10 Cze 2013, 20:59

Tak, choć zasadność tego rozwiązania to kwestia gustu. Coś podobnego zastosowano w Rolls-Royce Ghost i Mini Clubman. W takim razie może spodoba ci się:
Sam posiadam Imprezę, tylko poprzednią generację:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Ja mam taką:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Świetnie się prowadzi, napęd na cztery koła jest genialny. Spalanie w LPG koło 12 litrów.
Geniodekt
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1022
Zdjęcia: 299
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Impreza/Volvo S80
Silnik: 2.0 160/2.9 202
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

10 Cze 2013, 22:09

To nie jest to czego szukam, wybaczcie, nie mam sensownego powodu, ale to czuję :D
Taczkowoz
Nowicjusz
 
Posty: 12
Auto: Nie mam

10 Cze 2013, 23:08

Taczkowoz napisał(a):RX ma 4 drzwi?? 2 drzwi i 2 takich jakby skrzydeł do których trzeba otworzyc najpierw drzwi przednie. Takie rozwiązanie nie jest zbuyt mądre moim zdaniem :)


Drzwi wRX akurat są super rozwiązaniem, mega klęską jest silnik który spalaniem jest lepszy od 10x mocniejszych aut, remonty są nie wskazane ze względu na ich częstość i cenę gratów.
Używane silniki ze względu na zapotrzebowanie są w chorych cenach a RXa z padniętym silnikiem można kupić za 3k eur. w DE i jakoś nie widać zainteresowania. Generalnie lipa jakich mało.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10433
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

11 Cze 2013, 16:20

Witam,

Jestem na etapie poszukiwania samochodu za 20 - 30 tys + ok 5k na doprowadzenie do stanu pełnej i bezawaryjnej używalności.

Szukam jakiegoś kompaktu na wypasie. Fajnie jakby miał jakieś bajery bo do tej pory jeździłem golasem.

Nie jeżdżę dużo ok 5k w roku więc nie potrzebuję czegoś dużego.
Najważniejsze są dla mnie niskie koszta eksploatacji oraz bezawaryjność.

Na początku myślałem własnie o o S60 2.4 140KM ale zrezygnowałem ze względu na to że raczej jeżdzę samemu na krótkich trasach.

Ale tu na forum znalazłem ciekawy link do innego Volvo:
[link do Otomoto wygasł]


Geniodekt napisał(a):Nie chcesz sedana ? Jest przecież C30, ale tylko w wersji 3-drzwiowej Zobacz sobie na nie, to świetne auto dla młodego człowieka. Tego oglądałem pod kątem mojej babci (wiem, ). Wszystko okej, tylko jej się nie spodobał, dlatego go nie wzięła.
[link do Otomoto wygasł] ... 53924.html


Babci się nie spodobał, mnie się podoba. Tym bardziej że z okolicy. Czy to jest samochód z tych bezawaryjnych czy raczej z takich skarbonek? Geniodekt jak jest ze stanem technicznym tego konkretnego samochodu?
flooderize
Obserwowany
 
Posty: 1
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Mam ale nie powiem
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback

12 Cze 2013, 15:47

Nie jest to zbyt popularne auto, ale ponieważ zostało zbudowane na bazie trwałego S40 to z awaryjnością nie będzie problemów. Stan techniczny auta jest dobry, nie mam mu nic do zarzucenia :)
Geniodekt
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1022
Zdjęcia: 299
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Impreza/Volvo S80
Silnik: 2.0 160/2.9 202
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Skoda Superb w wersji kombi
    Pierwszy egzemplarz nowej ŠKODY Superb w wersji kombi dla Klienta z Czech, został już wyprodukowany. Zbudowany w fabryce w Kvasinach samochód posiada silnik 2.0 TDI i biały lakier nadwozia. ŠKODA Superb ...