Jaki samochód do 10-12 tys.

Jaki samochód do 10-12 tys.

25 Sty 2009, 21:02

Witam!!!
Mam pytanie rozglądam się za samochodem za kwotę do 10-12 tysiecy złotych. Będzie to mój drugi już samochód. Wcześniej byłem posiadaczm Opla Corsy B z silniczkiem 1,0 12V (55KM) z 1998 roku. Szukam teraz albo takiego samego rocznika, albo może młodszego. :D . Intresuje mnie także inny silnik. Napwno mocniejszy. :lol:
Bardzo proszę o podpowiedzi z określeniem co dobrego jest w proponowanym przez was modelu samochodu.

Z góry bardzo dziękuję!!! :P
bartek_remix

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu
    Premiera gruntownie zmodernizowanej trzeciej generacji modelu OCTAVIA miała miejsce 10 stycznia w Akademii Sztuk Pięknych w Wiedniu. Podczas trwającej dwadzieścia minut prezentacji Prezes Zarządu ŠKODY Berhnard Maier ...
    Koncepcyjny Opel ADAM ROCKS - miejski mini crossover Koncepcyjny Opel ADAM ROCKS - miejski mini crossover
    Opel ADAM, który oferuje 61 000 wariantów wyposażenia nadwozia i prawie 82 000 opcji wyposażenia wnętrza oraz supernowoczesny system informacyjno-rozrywkowy IntelliLink, jest nie tylko prawdziwym mistrzem personalizacji, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009