Jaki samochód do 12 tysięcy

Jaki samochód do 12 tysięcy

12 Mar 2015, 21:34

Witam,

Chciałbym kupić samochód do 12tyś, lecz w tej cenie nie mogę znaleźć nic ciekawego, oglądałem Opla Vectre C, lecz w tej kwocie mogę tylko pomarzyć... Chciałbym samochód z wyglądu przypominającego ten samochodzik, wpadł mi w gust ;-) Najlepiej to z małym silnikiem do 1900 cm max, najlepiej benzyna + lpg ;-) Proszę o pomoc.

Budżet do 12tyś
Rejon Woj. Łódzkie
Użytkowanie Trasa
Własne potrzeby: klimatyzacja, dobre audio, komputer pokładowy(jeśli możliwe)
Ostatnio edytowany przez lojtek, 12 Mar 2015, 21:55, edytowano w sumie 1 raz
lojtek
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 06 1995
Auto: Chevrolet
Rok produkcji: 1995

Re: Jaki samochód do 12 tysięcy

12 Mar 2015, 21:38

Popraw temat zgodnie z linkiem w moim podpisie, chyba że chcesz, aby wylądował w koszu
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW i3 Concept Coupe - bezemisyjny pojazd koncepcyjny BMW i3 Concept Coupe - bezemisyjny pojazd koncepcyjny
    Podczas światowej premiery BMW i3 Concept Coupe firma BMW Group pokazała dynamiczną i ekscytującą wersję bezemisyjnego pojazdu koncepcyjnego z segmentu ekologicznych samochodów klasy premium. Pojazd studyjny zaprezentowano ...
    BMW Concept Gran Coupé 2010 BMW Concept Gran Coupé 2010
    BMW Concept Gran Coupé to połączenie luksusu i elegancji z wyjątkową dynamiką. Pojazd studyjny łączy w sobie sportowy charakter sedana oraz komfort klasycznego Gran Turismo, tworząc mieszankę najlepszych cech estetycznych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda