Monitoring/lokalizacja auta, co wybrać?

22 Lip 2015, 10:37

Witam wszystkich forumowiczów :D
od razu z grubej rury wydechowej zapytuje
co polecacie, jaką aplikację do monitorowania autka :?:
U kogo, za ile, jak szybko :?:
żebym nie musiał się niczym martwić i spokojnie wypić :piwo:
Szacun! :twisted:
AdamSwatek
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 17 07 1992
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Golf III

03 Sie 2015, 19:40

Nadal szukasz lokalizatora gps? Bo rozumiem, ze o to urządzenie ci chodzi? Jeśli tak to zapoznaj się może z ofertą firmy monitoring-gps.net Posiadają urządzenia najwyższej jakości zaprojektowane przez polskich inżynierów. Ceny są bardzo przystępne, po zakupie lokalizatora dostaniesz dostęp do platformy na której można śledzić trasę, zużycie paliwa itd.
carollka911
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Peugeot

04 Sie 2015, 09:15

Witam :)

jeśli jeszcze na nic się nie zdecydowałeś, to nie czekaj dłużej i wejdź na pugo.pl
Monitoring już od 20 zł, urządzenie dostaniesz szybko i możesz skorzystać z bezpłatnego montażu.
PatrykZwirek
Nowicjusz
 
Posty: 11
Prawo jazdy: 16 03 2007
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

17 Sie 2015, 14:23

Przyłączam się do wątku - mam flotę 12 osobówek i 2 dostawczaki (sprintery), podejrzewam część kierowców, że działają i pracują nierzetelnie - na tej samej trasie dwóch różnych kierowców (w tym samym aucie) przepala paliwo z róznicą prawie 50 % - więc dla mnie to sygnał, zę coś jest nie tak. Chcę założyć monitoring gps i rozważam dwie opcje - jak na razie najbliżej mi do systemu Finder - co o tym sądzicie? ważne, zeby montaż był w kilku miejscach w Polsce.
irenkahojs
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 04 06 2009
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: nissan note
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2014

18 Sie 2015, 09:24

Sadzę, że należy wejść na stronę pugo.pl :yes: i kliknąć zamów Pugo. Jak chcesz kontrolować paliwo to wybierasz Pugo Biznes+ 8) i składasz zamówienie na swoje 12 osobówek i 2 dostawczaki. No i oczywiście najważniejsze czyli montaż bezpłatny w całej Polsce :ok: :yes:
PatrykZwirek
Nowicjusz
 
Posty: 11
Prawo jazdy: 16 03 2007
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

16 Wrz 2015, 23:36

Jeśli chodzi o lokalizator gps to polecam Alfatrack S-200, naprawdę stabilne urządzenie i co najwazniejsze dokąłdnie wskazuje pozycję.
Falkowski
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 02 07 1999
Przebieg/rok: 1tys. km
Auto: Audi A4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...

07 Paź 2015, 12:50

Dobra lokalizacja GPS z łatwością wychwyci zbędne spalanie paliwa (tak jak w przypadku, który opisał irenkahojs). Ze swojej strony mogę polecić monitoring GPS ikol - podłączenie do szyny CAN powoduje, że mamy pełny wgląd w to co się dzieje z autem i paliwem. Żadnych niespodzianek :)
Maciek77
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 95
Auto: Toyota Corolla

26 Lut 2019, 18:01

Osobiście polecam Transmobil , u Siebie akurat mam 6 samochodów ciężarowych ale generalnie widzę że przynosi to korzysci finansowe, oszczednosc na paliwie, ale i też spie spokojniej do tego mam możliwosć łączenia się z kierowcami, fajna sprawa
mistrzkiero
Nowicjusz
 
Posty: 7

26 Cze 2019, 20:47

Możesz też sobie sprawdzić system lokalizuj.com ogólnie działa u mnie dobrze, też wzięliśmy opcję kontroli zużycia paliwa (z wtrysków) i wyniki są bardzo dokładne. Teraz już wiemy w jakim stanie i gdzie dokładnie znajduje się każdy samochodów z naszej floty.
MariuszStrzel
Nowicjusz
 
Posty: 12