Monitoring gps dla samochodu dostawczego

02 Kwi 2012, 14:05

Witam,
mam firmę spedycyjną, i chciałbym założyć we wszystkich autach nadajniki gps oraz czujniki zużycia paliwa. Słyszałem, ze można wszystko przez jakiś program monitorować i kontrolować jakie jest zużycie paliwa pojazdu, gdzie jest i z jaką prędkością się porusza itd. Jaki jest koszt takiego monitoringu? Na co zwracać uwagę przy wyborze oferty? Kogo polecacie?
F1 FAN
RC Auto Fant
Janik
Nowicjusz
 
Posty: 40
Miejscowość: wawa

03 Kwi 2012, 10:18

nikt nic nie doradzi?
F1 FAN
RC Auto Fant
Janik
Nowicjusz
 
Posty: 40
Miejscowość: wawa

04 Kwi 2012, 12:07

Znalazłem coś takiego na allegro: http://www.spy-shop.pl/gps-guardian-lok ... -p-20.html ktoś może korzystał bo miałbym kilka pytań.
F1 FAN
RC Auto Fant
Janik
Nowicjusz
 
Posty: 40
Miejscowość: wawa

05 Kwi 2012, 21:50

Daj więcej informacji. Gdzie jeździsz, jakie pojazdy(szczególnie czy baki zewnętrzne) i ile pojazdów. Sterownik z linku który podałeś to nadaje się do sprawdzania czy dziecko jest w szkole :D Daj znać tutaj lub zadzwoń - 696 694 113 to coś dobierzemy bo współpracujemy w tej chwili z czterema firmami o różnych ofertach 8) Za tą cenę to myślę że coś z paliwem złożymy!
TomaszKuk
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: Civic 1.8

04 Wrz 2012, 10:58

Nie wydając dużych pieniędzy możesz to zrobić w Navifleet - mają tam bardzo elastyczne podejście do klienta i idzie się z nimi dogadać. Ceny już od 20zł miesięcznie. Instalujesz nadajniki w samochodzie, logujesz się do systemu i masz wszystko jak na dłoni.
zachary
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 13 05 1998
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: Opel Astra

11 Paź 2012, 19:48

Ja ze swojej strony mogę polecić firmę Xtrack, ich strona to xtrack.pl Sam od jakiegoś czasu korzystam i sprawdza się świetnie, szybkie, częste aktualizacje, czego więcej chcieć :) Co ciekawe w przypadku firm, xtrack oferuje identyfikację kierowcy poprzez brylok, poza oczywiście wszystkimi standardowymi opcjami.
arhast
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 20 08 1996
Auto: Transporter
Rok produkcji: 2008

15 Paź 2012, 09:29

Polecam sasgps.pl Korzystam z systemu Flota Plus, koszt ok. 40 zł/mies. Zwróć uwagę na funkcje, jakie są, ile ich jest i które najbardziej Ciebie interesują.
intro
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: audi a3
Silnik: 1.8

11 Lis 2012, 21:47

ja moge ci polecic monitoring pojazdów http://www.monitoring-gps.net/WiecejSklep/SondaStandard.aspx. taki montowalismy u siebie. byla tez opcja bezplatnych testow z ktorych rzecz jasna skorzystalismy - system zdal egzamin i wzielismy go na stale do firmy
robik
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 0- 0-1988
Auto: combo

09 Sty 2013, 13:05

my korzystamy z Flotis i jesteśmy zadowoleni, wejdź na ich stronkę i zobacz ofertę może przypadnie do gustu
NocnyMarek
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: VW

16 Sty 2013, 13:02

Ja ostatnio dałem się namówić na system gps hertz flota bodajże firmy Hertz Systems. Miałem długie zęby do takich udogodnień ale w sumie jak już się zapoznałem z systemem to powiem szczerze że nie żałuje. Faktem jest że wydałem wtedy troszkę kasy ale w końcu rozwiązał sie problem zjeżdżania z tras naszych kierowców i nadmiernego zużycia paliwa w naszych tirach. Największe oczy zrobili kierowcy jak zawołałem ich do biura i położyłem papier że ewidentnie kradną mi paliwo i ze mam na to dowód-zrobiło sie wtedy gorąco ale od tamtej chwili na razie mam spokój. Nie żałuje i polecam.
marian64
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy: 10 04 1964
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: skoda
Silnik: 1,9 tdi

24 Sty 2013, 14:30

my tez korzystamy z gps hertz flota, może być. Ostatnio nam się coś zacinał system ,ale mówili że wprowadzali jakieś ulepszenia więc dlatego.
ludwik44
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Opel

17 Maj 2013, 19:03

Warto i opłaca się. Masz pełną kontrolę nad samochodami i ilością spalonego paliwa.
Tutaj system przedstawiony na materiałach video: Monitoring GPS Video
Polecam firmę Monitoring GPS PetSoft, mają najniższe ceny na polskim rynku, a gwarantują serwis, wsparcie techniczne i możesz system przetestować przez 14 dni
kluska
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: Ford Focus

23 Maj 2013, 13:54

tylko jak chcecie monitorowac to co robi pracownik poza autem ,przeciez tak też można ścieminiac
NocnyMarek
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: VW

05 Cze 2013, 18:51

A po co monitorować pracownika jak jest poza samochodem? Chodzi o to,żeby nie jeździł Naszym autem gdzie chce i żeby nie kradł Nam paliwa. Ja w firmie mam monitoring PetSoft i bardzo jestem zadowolony. W dzisiejszych czasach nie można nikomu za bardzo ufać
paweł31
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: peugeot

11 Cze 2013, 08:03

jak tak bardzo zalezy co na sprawdzeniu gdzie chodził twój pracowni proponuję pobrac aplikację z FlotisMobile.pl, ściągasz ją na służbowe telefony a potem to jak zwykłym systemem do monitoringu
januszfr
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: Wrocław