Monitoring gps dla samochodu dostawczego

Monitoring gps dla samochodu dostawczego

02 Kwi 2012, 15:05

Witam,
mam firmę spedycyjną, i chciałbym założyć we wszystkich autach nadajniki gps oraz czujniki zużycia paliwa. Słyszałem, ze można wszystko przez jakiś program monitorować i kontrolować jakie jest zużycie paliwa pojazdu, gdzie jest i z jaką prędkością się porusza itd. Jaki jest koszt takiego monitoringu? Na co zwracać uwagę przy wyborze oferty? Kogo polecacie?
F1 FAN
RC Auto Fant
Janik
Nowicjusz

Miejscowość: wawa

Re: Monitoring gps dla samochodu dostawczego

03 Kwi 2012, 11:18

nikt nic nie doradzi?
F1 FAN
RC Auto Fant
Janik
Nowicjusz

04 Kwi 2012, 13:07

Znalazłem coś takiego na allegro: http://www.spy-shop.pl/gps-guardian-lok ... -p-20.html ktoś może korzystał bo miałbym kilka pytań.
F1 FAN
RC Auto Fant
Janik
Nowicjusz

05 Kwi 2012, 22:50

Daj więcej informacji. Gdzie jeździsz, jakie pojazdy(szczególnie czy baki zewnętrzne) i ile pojazdów. Sterownik z linku który podałeś to nadaje się do sprawdzania czy dziecko jest w szkole :D Daj znać tutaj lub zadzwoń - 696 694 113 to coś dobierzemy bo współpracujemy w tej chwili z czterema firmami o różnych ofertach 8) Za tą cenę to myślę że coś z paliwem złożymy!
TomaszKuk
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Civic 1.8

04 Wrz 2012, 11:58

Nie wydając dużych pieniędzy możesz to zrobić w Navifleet - mają tam bardzo elastyczne podejście do klienta i idzie się z nimi dogadać. Ceny już od 20zł miesięcznie. Instalujesz nadajniki w samochodzie, logujesz się do systemu i masz wszystko jak na dłoni.
zachary
Początkujący

Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 13 05 1998
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: Opel Astra

11 Paź 2012, 20:48

Ja ze swojej strony mogę polecić firmę Xtrack, ich strona to xtrack.pl Sam od jakiegoś czasu korzystam i sprawdza się świetnie, szybkie, częste aktualizacje, czego więcej chcieć :) Co ciekawe w przypadku firm, xtrack oferuje identyfikację kierowcy poprzez brylok, poza oczywiście wszystkimi standardowymi opcjami.
arhast
Obserwowany

Prawo jazdy od: 20 08 1996
Auto: Transporter
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

V Toyota Off-Road Festival - kolejny zlot fanów V Toyota Off-Road Festival - kolejny zlot fanów
    Piąty, jubileuszowy zlot fanów terenówek spod znaku Toyoty odbył się w miniony weekend we Włościejewkach niedaleko Poznania. Coroczna impreza przyciągnęła tym razem rekordową liczbę uczestników. Aż 125 ...
    BMW Zagato Roadster 2012 BMW Zagato Roadster 2012
    BMW Zagato Roadster to eleganckie wcielenie BMW Zagato Coupé, Koncept jest niezwykle trójwymiarowy, szeroki i odznacza się masywnie wyprofilowanym przodem. Przednia sekcja została dynamicznie pochylona i osadzona ...

• Re: Monitoring gps dla samochodu dostawczego

15 Paź 2012, 10:29

Polecam sasgps.pl Korzystam z systemu Flota Plus, koszt ok. 40 zł/mies. Zwróć uwagę na funkcje, jakie są, ile ich jest i które najbardziej Ciebie interesują.
    intro
    Obserwowany

Auto: audi a3
    Silnik: 1.8

11 Lis 2012, 22:47

ja moge ci polecic monitoring pojazdów http://www.monitoring-gps.net/WiecejSklep/SondaStandard.aspx. taki montowalismy u siebie. byla tez opcja bezplatnych testow z ktorych rzecz jasna skorzystalismy - system zdal egzamin i wzielismy go na stale do firmy
    robik
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 0-1988
    Auto: combo

09 Sty 2013, 14:05

my korzystamy z Flotis i jesteśmy zadowoleni, wejdź na ich stronkę i zobacz ofertę może przypadnie do gustu
    NocnyMarek
    Obserwowany

Auto: VW

16 Sty 2013, 14:02

Ja ostatnio dałem się namówić na system gps hertz flota bodajże firmy Hertz Systems. Miałem długie zęby do takich udogodnień ale w sumie jak już się zapoznałem z systemem to powiem szczerze że nie żałuje. Faktem jest że wydałem wtedy troszkę kasy ale w końcu rozwiązał sie problem zjeżdżania z tras naszych kierowców i nadmiernego zużycia paliwa w naszych tirach. Największe oczy zrobili kierowcy jak zawołałem ich do biura i położyłem papier że ewidentnie kradną mi paliwo i ze mam na to dowód-zrobiło sie wtedy gorąco ale od tamtej chwili na razie mam spokój. Nie żałuje i polecam.
    marian64
    Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław
    Prawo jazdy od: 10 04 1964
    Przebieg/rok: 7tys. km
    Auto: skoda
    Silnik: 1,9 tdi

24 Sty 2013, 15:30

my tez korzystamy z gps hertz flota, może być. Ostatnio nam się coś zacinał system ,ale mówili że wprowadzali jakieś ulepszenia więc dlatego.
    ludwik44
    Obserwowany

Auto: Opel

17 Maj 2013, 20:03

Warto i opłaca się. Masz pełną kontrolę nad samochodami i ilością spalonego paliwa.
    Tutaj system przedstawiony na materiałach video: Monitoring GPS Video
    Polecam firmę Monitoring GPS PetSoft, mają najniższe ceny na polskim rynku, a gwarantują serwis, wsparcie techniczne i możesz system przetestować przez 14 dni
    kluska
    Nowicjusz

Auto: Ford Focus

23 Maj 2013, 14:54

tylko jak chcecie monitorowac to co robi pracownik poza autem ,przeciez tak też można ścieminiac
    NocnyMarek
    Obserwowany

Auto: VW

05 Cze 2013, 19:51

A po co monitorować pracownika jak jest poza samochodem? Chodzi o to,żeby nie jeździł Naszym autem gdzie chce i żeby nie kradł Nam paliwa. Ja w firmie mam monitoring PetSoft i bardzo jestem zadowolony. W dzisiejszych czasach nie można nikomu za bardzo ufać
    paweł31
    Obserwowany

Auto: peugeot

11 Cze 2013, 09:03

jak tak bardzo zalezy co na sprawdzeniu gdzie chodził twój pracowni proponuję pobrac aplikację z FlotisMobile.pl, ściągasz ją na służbowe telefony a potem to jak zwykłym systemem do monitoringu
    januszfr
    Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław