Monitoring gps dla samochodu dostawczego

Monitoring gps dla samochodu dostawczego

02 Kwi 2012, 15:05

Witam,
mam firmę spedycyjną, i chciałbym założyć we wszystkich autach nadajniki gps oraz czujniki zużycia paliwa. Słyszałem, ze można wszystko przez jakiś program monitorować i kontrolować jakie jest zużycie paliwa pojazdu, gdzie jest i z jaką prędkością się porusza itd. Jaki jest koszt takiego monitoringu? Na co zwracać uwagę przy wyborze oferty? Kogo polecacie?
F1 FAN
RC Auto Fant
Janik
Nowicjusz

Miejscowość: wawa

Re: Monitoring gps dla samochodu dostawczego

03 Kwi 2012, 11:18

nikt nic nie doradzi?
F1 FAN
RC Auto Fant
Janik
Nowicjusz

04 Kwi 2012, 13:07

Znalazłem coś takiego na allegro: http://www.spy-shop.pl/gps-guardian-lok ... -p-20.html ktoś może korzystał bo miałbym kilka pytań.
F1 FAN
RC Auto Fant
Janik
Nowicjusz

05 Kwi 2012, 22:50

Daj więcej informacji. Gdzie jeździsz, jakie pojazdy(szczególnie czy baki zewnętrzne) i ile pojazdów. Sterownik z linku który podałeś to nadaje się do sprawdzania czy dziecko jest w szkole :D Daj znać tutaj lub zadzwoń - 696 694 113 to coś dobierzemy bo współpracujemy w tej chwili z czterema firmami o różnych ofertach 8) Za tą cenę to myślę że coś z paliwem złożymy!
TomaszKuk
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Civic 1.8

04 Wrz 2012, 11:58

Nie wydając dużych pieniędzy możesz to zrobić w Navifleet - mają tam bardzo elastyczne podejście do klienta i idzie się z nimi dogadać. Ceny już od 20zł miesięcznie. Instalujesz nadajniki w samochodzie, logujesz się do systemu i masz wszystko jak na dłoni.
zachary
Początkujący

Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 13 05 1998
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: Opel Astra

11 Paź 2012, 20:48

Ja ze swojej strony mogę polecić firmę Xtrack, ich strona to xtrack.pl Sam od jakiegoś czasu korzystam i sprawdza się świetnie, szybkie, częste aktualizacje, czego więcej chcieć :) Co ciekawe w przypadku firm, xtrack oferuje identyfikację kierowcy poprzez brylok, poza oczywiście wszystkimi standardowymi opcjami.
arhast
Obserwowany

Prawo jazdy od: 20 08 1996
Auto: Transporter
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SsangYong Tivoli - druga generacja modelu SsangYong Tivoli - druga generacja modelu
    Jesień 2019 to czas nowości SsangYong’a. Pierwszą z nich jest wprowadzenie na polski rynek nowej wersji Tivoli. Nowe Tivoli ma długość 4225 mm, szerokość 1810 mm oraz wysokość 1613 mm. W porównaniu do poprzedniej ...
    Motor Show 2019 - relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu Motor Show 2019 - relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu
    Największe Targi motoryzacyjne w Polsce "Motor Show" odbywają się w Poznaniu nieprzerwanie od kilkunastu lat i dzięki nim możemy śledzić nowości w świecie motoryzacji które w ciągu czterech dni targów są dla ...

• Re: Monitoring gps dla samochodu dostawczego

15 Paź 2012, 10:29

Polecam sasgps.pl Korzystam z systemu Flota Plus, koszt ok. 40 zł/mies. Zwróć uwagę na funkcje, jakie są, ile ich jest i które najbardziej Ciebie interesują.
    intro
    Obserwowany

Auto: audi a3
    Silnik: 1.8

11 Lis 2012, 22:47

ja moge ci polecic monitoring pojazdów http://www.monitoring-gps.net/WiecejSklep/SondaStandard.aspx. taki montowalismy u siebie. byla tez opcja bezplatnych testow z ktorych rzecz jasna skorzystalismy - system zdal egzamin i wzielismy go na stale do firmy
    robik
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 0-1988
    Auto: combo

09 Sty 2013, 14:05

my korzystamy z Flotis i jesteśmy zadowoleni, wejdź na ich stronkę i zobacz ofertę może przypadnie do gustu
    NocnyMarek
    Obserwowany

Auto: VW

16 Sty 2013, 14:02

Ja ostatnio dałem się namówić na system gps hertz flota bodajże firmy Hertz Systems. Miałem długie zęby do takich udogodnień ale w sumie jak już się zapoznałem z systemem to powiem szczerze że nie żałuje. Faktem jest że wydałem wtedy troszkę kasy ale w końcu rozwiązał sie problem zjeżdżania z tras naszych kierowców i nadmiernego zużycia paliwa w naszych tirach. Największe oczy zrobili kierowcy jak zawołałem ich do biura i położyłem papier że ewidentnie kradną mi paliwo i ze mam na to dowód-zrobiło sie wtedy gorąco ale od tamtej chwili na razie mam spokój. Nie żałuje i polecam.
    marian64
    Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław
    Prawo jazdy od: 10 04 1964
    Przebieg/rok: 7tys. km
    Auto: skoda
    Silnik: 1,9 tdi

24 Sty 2013, 15:30

my tez korzystamy z gps hertz flota, może być. Ostatnio nam się coś zacinał system ,ale mówili że wprowadzali jakieś ulepszenia więc dlatego.
    ludwik44
    Obserwowany

Auto: Opel

17 Maj 2013, 20:03

Warto i opłaca się. Masz pełną kontrolę nad samochodami i ilością spalonego paliwa.
    Tutaj system przedstawiony na materiałach video: Monitoring GPS Video
    Polecam firmę Monitoring GPS PetSoft, mają najniższe ceny na polskim rynku, a gwarantują serwis, wsparcie techniczne i możesz system przetestować przez 14 dni
    kluska
    Nowicjusz

Auto: Ford Focus

23 Maj 2013, 14:54

tylko jak chcecie monitorowac to co robi pracownik poza autem ,przeciez tak też można ścieminiac
    NocnyMarek
    Obserwowany

Auto: VW

05 Cze 2013, 19:51

A po co monitorować pracownika jak jest poza samochodem? Chodzi o to,żeby nie jeździł Naszym autem gdzie chce i żeby nie kradł Nam paliwa. Ja w firmie mam monitoring PetSoft i bardzo jestem zadowolony. W dzisiejszych czasach nie można nikomu za bardzo ufać
    paweł31
    Obserwowany

Auto: peugeot

11 Cze 2013, 09:03

jak tak bardzo zalezy co na sprawdzeniu gdzie chodził twój pracowni proponuję pobrac aplikację z FlotisMobile.pl, ściągasz ją na służbowe telefony a potem to jak zwykłym systemem do monitoringu
    januszfr
    Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław