Yanosik, brak komunikatów podczas rozmowy telefonicznej

08 Lut 2023, 16:17

Witam wszystkich.
Piszę w temacie fotoradary, gdyż sprawa w zasadzie głównie tego dotyczy. W aplikacji Yanosik w ustawieniach dźwięku jest opcja do wyboru: "komunikaty głosowe podczas rozmowy telefonicznej". Gdy uruchomię tą funkcję, jest ona włączona tylko do czasu gdy mam włączonego Janosika. Po wyłączeniu Janosika i włączeniu go ponownie muszę wejść w ustawienia, dźwięki, oraz zaznaczyć tą opcję gdyż jest wyłączona. I tak za każdym razem. Gdy więc nie włączę tej funkcji i rozmawiam przez telefon yanosik nie powie mi że zbliżam się do radaru. Czy u was też tak to działa, a jeśli nie to co zrobić żeby funkcja ta nie wyłączała się za każdym razem po wyłączeniu Janosika? Inne ustawienia działają w sposób trwały i nie trzeba wszystkiego ustawiać po każdym włączeniu aplikacji.
Z góry dzięki za info.
Pozdrawiam
chalice
Nowicjusz
 
Posty: 4

09 Lut 2023, 09:40

Właśnie sprawdziłem u siebie. Mam tak samo - za każdym razem jak sie wyjdzie z Yanosika, to trzeba tą opcję włączyć na nowo.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

09 Lut 2023, 10:24

Dzięki za info, czyli to jest cecha Janosika. Bezsensowne to trochę no ale to już wina programisty... :(
chalice
Nowicjusz
 
Posty: 4

30 Maj 2023, 15:42

Udziel wszystkich uprawnień Yanosikowi i problem sam się rozwiąże.
Yawi
Obserwowany
 
Posty: 1

31 Maj 2023, 09:11

Yawi napisał(a):Udziel wszystkich uprawnień Yanosikowi i problem sam się rozwiąże
Udzielanie wszystkich uprawień aplikacji czy to Yanosik czy też inna to zły pomysł. Najlepszym rozwiązaniem jest udzielenie w ostateczności tych uprawnień tylko podczas jej używania ale nie zawsze tak się da.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9741
Zdjęcia: 34

31 Maj 2023, 20:16

Yawi napisał(a):Udziel wszystkich uprawnień Yanosikowi i problem sam się rozwiąże.

To nie problem uprawnień. Wysłałem wiadomość do yanosika i odpowiedzieli mi że niestety jest to problem nierozwiązywalny na chwilę obecną i tak musi pozostać. Pisałem kilka razy za każdym razem odpowiadają mi że starają się to naprawić ale coś im nie idzie i nic nie da się z tym zrobić. Z punktu widzenia dewelopera to wybitnie dziwna odpowiedź jest uważam...
chalice
Nowicjusz
 
Posty: 4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Szkło i stal – nowe alternatywy
    Branża motoryzacyjna nieustannie się zmienia. Kwestie związane z elektryfikacją układów napędowych, autonomiczną jazdą czy cyfryzacją produkcji stanowią z jednej strony poważne wyzwanie dla producentów, z drugiej ...

01 Cze 2023, 08:42

Może być tak, że te ustawienia są narzucane odgórnie przez system i tu nic nie zrobią dopóki na wyższym poziomie nie będzie odpowiedniej furtki która umożliwi takie działanie.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9741
Zdjęcia: 34

02 Cze 2023, 17:31

Ale o jakim systemie mówimy? System prawny zabraniałby takiego działania?
chalice
Nowicjusz
 
Posty: 4