Monitoring gps dla samochodu dostawczego

25 Lut 2018, 02:03

Zwiększenie bezpieczeństwa i kontrola nad pojazdem - to dają nam tego typu urządzenia, i to jest głównym argumentem przemawiającym na ich korzyść. Lokalizator GPS musi być stosunkowo mały, byśmy mogli umieścić go w aucie tak, żeby złodziej nie mógł go łatwo znaleźć, ale musi również cechować się żywotną baterią oraz informować nas o ruchu naszego pojazdu na kilka sposobów. Taki jest ( reklama ) Podaje wiarygodnie lokalizację 24 h/dobę i pozwala na wgląd w monitorowane parametry za pośrednictwem platformy internetowej i aplikacji mobilnej.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik 15 Mar 2018, 11:10, edytowano w sumie 2 razy
Powód: Reklama
Kielar
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 02 08 1978
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Honda
Silnik: 2,2
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

14 Mar 2018, 14:57

Czyli nic nowatorskiego w tym temacie. System, z którego korzystam, też daje takie opcje.
Maciek77
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 95
Auto: Toyota Corolla

04 Kwi 2018, 08:33

Takich systemów jest całkiem dużo. Ba! Nawet telefon, smartofn, podłączony do akumulatora, może być lokalizatorem GPS (pod warunkiem odpowiedniej konfiguracji).
Chociaż moim zdaniem lepsze są rozwiązania dedykowane, a więc takie mniej więcej jak te ( reklama )
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 28 Wrz 2018, 08:58, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
zachary
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 13 05 1998
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: Opel Astra

22 Cze 2018, 10:41

Ja w swojej firmie transportowej korzystam ze sprawdzonej firmy, bardzo dobrze działa jeśli chodzi o Europę i mogę w 100% kontrolować trasę jak również uczciwość moich pracowników wg. mnie jeden z najlepszych lokalizatorów gps na rynku. Więcej na PW.
Ostatnio edytowany przez ArteK, 25 Cze 2018, 08:05, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
marekpl3
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 02 03 1968
Auto: Mazda

25 Cze 2018, 06:55

Same reklamy, żadnych konkretów.
Maciek77
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 95
Auto: Toyota Corolla

07 Sie 2018, 12:39

U nas w firmie są lokalizatory GPS ( reklama ). I porównując do wcześniejszych lokalizatorów, te spisują się na prawdę świetnie. Są dokładne i wielofunkcyjne, a na tym przecież nam zależy.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 28 Wrz 2018, 08:59, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
Jacus64
Nowicjusz
 
Posty: 6

03 Gru 2018, 16:18

Moim zdaniem nie tylko bezpieczeństwo ale oszczędnosć czasu i pieniedzy to daje lokalizator gps bo o tez kontrola paliwa. My mamy od transmobil sysytem i wszystko gra bez zarzutu.
mistrzkiero
Nowicjusz
 
Posty: 7

11 Sty 2019, 13:34

W swojej firmie zacząłem używać nowego systemu do monitorowania floty samochodowej gdzie raporty są czytelne i system łatwy w obsłudze.

Mogę polecić na PW.
Ostatnio edytowany przez ArteK, 11 Sty 2019, 13:35, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Regulamin pkt 4.4.e
robertkowaler
Nowicjusz
 
Posty: 11

19 Kwi 2019, 12:29

Moim zdaniem warto również zwrócić uwagę na system Flotman, który w przypadku samochodów dostawczych pozwala kontrolować zużycie paliwa, stan techniczny, lokalizację GPS, czy dodatkowo integrację z giełdami zleceń. Raporty generowane są automatycznie i korzyści dość duże oszczędności na utrzymaniu samochodów nieźle wzrosły.
EmilP90
Nowicjusz
 
Posty: 8

23 Maj 2019, 16:06

Ja w firmie po kilku nieciekawych sytuacjach byłem niejako zmuszony do znalezienia formy nadzoru nad pojazdami i wtedy znajomy polecił mi Transmobil. W zasadzie nie musiałem robić nic - powiedziałem czego oczekuję, a resztę zrobili za mnie eksperci. Obecnie korzystam już kolejny miesiąc i jestem bardzo zadowolony.
Janek33
Nowicjusz
 
Posty: 6

23 Maj 2019, 16:18

ja od siebie polecam Rental Tracker, uzywalem wczesniej innych firm i nie spelniali moich oczekiwan, tutaj jest zupelnie inaczej a w dodatku bardzo tanio
dawidbus
Nowicjusz
 
Posty: 7

23 Cze 2019, 15:08

Moim zdaniem warto także zwrócić uwagę na system Flotman, moim zdaniem jeden z najlepiej rozbudowanych i też stabilnie działających. U nas raporty automatyczne zawsze dają twarde dane i dzięki temu udało nam się znacząco obniżyć wydatki na utrzymanie aut.
MariuszStrzel
Nowicjusz
 
Posty: 12

27 Cze 2019, 18:34

Jak dla mnie monitoring gps jest nieodłączną częścią każdego pojazdu firmowego. Korzystam z rozwiązań Transmobil i sprawdzają się w naszym przypadku genialnie
Janek33
Nowicjusz
 
Posty: 6

02 Lip 2019, 11:59

Jestem zdania, że bez wdrożonego monitoringu GPS flota składająca się z samochodów dostawczych nie będzie działać na pełnych obrotach.
robertkowaler
Nowicjusz
 
Posty: 11

23 Lip 2019, 10:35

Ostatanio zamawiałem dla firmy kilkanaście lokalizatorów GPS od TransMobil i po miesiącu użytkowania już widzimy efekty. Naprawdę dobra sprawa dla każdej firmy
Sebek87
Nowicjusz
 
Posty: 11