Monitoring gps dla samochodu dostawczego

05 Lip 2013, 20:48

Ja mam monitoring CAN za 710 zł jest też tańsza wersja, cena zawiera pełne roczne koszty, więc myślę że warto. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego urządzenia. Zainstalowaliśmy je głównie po to by pracownicy nie okradali nas z paliwa. Niestety wcześniej takie sytuacje miały miejsce.
charlotte
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: peugeot

10 Lip 2013, 07:42

Stosunkowo tanie (jeżeli chodzi o stosunek koszta/jakość/funkcjonalność) rozwiązanie jeżeli chodzi o monitoring gps oferuje Finder.
Taki system generuje wiele przydatnych danych - trasy przejazdu, średnia prędkość (można policzyć czas dostawy), spalanie. Krótko mówiąc takie rozwiązanie szybko się zwraca :)
pepa
Początkujący
 
Posty: 202
Prawo jazdy: 17 05 1981
Auto: Mazda

10 Lip 2013, 15:25

W firmie mojego taty wszystkie samochody mają monitoring i moim zdaniem jest to świetne rozwiązanie. Lokalizatory są dokładne i stabilne, nie mieliśmy jeszcze z nimi problemów a mamy je ponad rok. Przy zakupie dowiedzieliśmy się że w razie awarii zostaną naprawione w ciągu jednego dnia i to przeważyło w podjeciu decyzji:O
charlotte
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: peugeot

20 Lip 2013, 11:55

Tutaj zgodzę się z użytkownikiem pepa. Finder ma naprawdę bardzo dobre monitoringi gps. Warto zainteresować się tą firmą :)
eveline
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Renault Megan

01 Sie 2013, 23:02

Też mogę polecić firmę Finder. Ma bardzo dobre systemy monitoringu
leszek123
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Nie mam

05 Paź 2013, 07:09

U Nas w firmie sprawdza się PetSoft. Mają własne lokalizatory, dobrej jakości. Jeszcze ani razu nie nawaliły. Niektórzy pracownicy nie byli zadowoleni z kontrolek ale z czasem podobnie jak ja się przekonali. Teraz przynajmniej łatwo możemy wyjaśnić jakieś nieporozumienia.
pietrucha5
Nowicjusz
 
Posty: 29
Auto: peugeot

09 Paź 2013, 13:13

NocnyMarek napisał(a):RC Auto Fant
tylko jak chcecie monitorowac to co robi pracownik poza autem ,przeciez tak też można ścieminiac


Można założyć zegarek na rękę - powie dokładnie gdzie i o której był pracownik - jeżeli będzie w zasięgu GPS - najprostszy model Garmin Forerunner 10. Z danych technicznych wynika, że ten model ten trzyma 5h na pracy w trybie GPS - wyższe modele trzymają do 20h - ale maja więcej f-cji, więc są droższe.
garmin
Nowicjusz
 
Posty: 9
Prawo jazdy: 15 11 1990
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Audi

16 Sty 2014, 04:07

PetSoft nie jest zły, choć moim zdaniem dużo lepszym systemem jest SATIS ze względu na swoje rozbudowanie i zachwalaną przez wszystkich bezawaryjność.
Draban
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: Honda Civic

19 Sty 2014, 19:44

My mamy założony system monitoringu GPS firmy SMA. Dostęp przez stronę internetową do aplikacji - wszystko można sprawdzić, cała flota w zasięgu ręki. Płacimy niewiele - 49 złotych na miesiąc - w porównaniu do możliwości to świetna cena.
Ravnar
Nowicjusz
 
Posty: 9
Prawo jazdy: 04 05 2004
Auto: Puegeot 206

19 Sie 2014, 16:07

Jeśli mam polecać jakiś system kontroli GPS polecam systemy firmy Satis. Moja flota od dłuższego czasu korzysta z tego systemu i jestem bardzo zadowolony. Przez cały czas współpracy nie narzekam na jakiekolwiek problemy. Stały i bez problemowy dostęp do nie zbędnych danych dla pracodawcy. Osobiście serdecznie polecam go wszystkim. Jeśli ktoś będzie chciał zgłębić temat oto link: satisgps.com.pl/?utm_source=FB&utm_medium=FB&utm_campaign=08
Bogus008
Nowicjusz
 
Posty: 1
Auto: Daf XF 105.460

24 Sie 2014, 21:36

Jak monitoring pojazdów ciężarowych to z GPS Guardian.
Chyba mają jeszcze promocję na urządzenie Guardian PRO i zapewniają pełne wsparcie przy wdrożeniu.
kamilmirko
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Wrocław
Auto: Audi Q7
Silnik: 3.0 TDI 245KM

25 Sie 2014, 14:52

Osobiście polecam firmę SATIS, oprócz możliwości namierzania danego pojazdu oferują także kontrolę zużycia paliwa. Polega to na tym, że w przypadku gdy zarejestruje się otwarcie korka w nieodpowiednim miejscu, dostajemy powiadomienie sms co umożliwia szybką reakcję. Dodatkowo działa to też, podczas sytuacji, kiedy zanotuje się zbyt szybki spadek paliwa.
martaadaa
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Nie mam

05 Mar 2015, 11:58

U nas w firmie właśnie niedawno system ActiveGPS ( activegps.pl ) zamontowano w ciężarówkach. Tak, jak piszesz kontrola paliwa jest bardzo dokładna. Dane pochodzą z zamontowanej sondy. Plusem też jest prosta obsługa i to, że aplikacja automatycznie tworzy raporty i wysyła je na email. Program też przypomina o przeglądach czy wymianie opon.
bormak
Nowicjusz
 
Posty: 6
Auto: Leon

19 Maj 2015, 13:55

Bormak i jak wam się sprawuje ten system? Ja myślałam o skorzystaniu z oferty firmy PetSoft. Muszę zainstalować monitoring gps w czterech samochodach i szukam najlepszej opcji. Muszę mieć dostęp do tras, kontrolę nad paliwem i pewność, ze auto da się odszukać jeśli ktoś je ukradnie.
62miko
Nowicjusz
 
Posty: 24
Auto: peugeot

21 Maj 2015, 11:47

@62miko, te funkcje, które wymieniłeś praktycznie ma każdy. Sprawdzaj ceny, umowę. Teraz najlepiej brać jakiegoś Prepaida, nie będziesz się musiał wiązać na lata
PatrykZwirek
Nowicjusz
 
Posty: 11
Prawo jazdy: 16 03 2007
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000