Monitoring gps dla samochodu dostawczego

03 Cze 2015, 09:11

Skoro tak rozprawiacie o monitoringu GPS to się dołączę, może to komuś pomoże. W firmie w której pracuję przedstawicielom handlowym zainstalowano monitoring GPS od Navifleet. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Dają aktualną pozycję co 10 sekund. Obsługa profesjonalna, widocznie po szkoleniach branżowych. Wszystko wytłumaczyli jakie zalety i korzyści będziemy mieli z monitoringu, dostosowali ofertę, wszystko uczciwie i czarno na białym. Na prawdę polecam sprawdzić :)
kris406
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 04 06 2010
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Audi A4 B6

06 Cze 2015, 14:00

Według mnie monitoring GPS to świetna sprawa. Nie dość, że znamy lokalizacje pojazdów w 100% to można tak w łatwy sposób zaoszczędzić sporo pieniędzy na paliwie i skrócić czas dostawy. Ja używam monitoringu i mam pełen dostęp do raportów i analiz przejechanych tras.
hans54
Nowicjusz
 
Posty: 16
Prawo jazdy: 16 01 1986
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: Audi A4
Paliwo: Benzyna + LPG

03 Sie 2015, 19:42

Jeśli nadal poszukujesz lokalizatora gps to zapoznaj się z ofertą firmy monitoring-gps.net Ich lokalizatory zostały zaprojektowane przez polskich inżynierów i są produkowane w polsce. Ich jakosć jest bardzo wysoka. Można też korzystać z oprogramowania umożliwiającego zarządzenia flotą.
carollka911
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Peugeot

26 Sie 2015, 09:38

Jeżeli chodzi o monitoring pojazdów to polecam TransMobil Systems. Przekonali mnie jakością usług oraz ceną i cały czas wprowadzają różne aktualizacje.
saker
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 30- 0- 0
Auto: nie mam

16 Wrz 2015, 23:34

Bardzo dobrymi lokalizatorami GPS są AlfaTrack, wskazują pozycję bardzo dokładnie i mają nawet długi czas pracy.
Falkowski
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 02 07 1999
Przebieg/rok: 1tys. km
Auto: Audi A4

25 Wrz 2015, 07:19

O dobry monitoring GPS wcale nie jest tak łatwo. Nawet najlepszy sprzęt można po prostu być zagłuszany przez zwykłą zagłuszarkę za parę złotych. Chyba, że ma się alert powiadamiający o o próbie zagłuszenia. Wiem że system ikol ma taką opcję i sprawdza się naprawdę bardzo dobrze.
Maciek77
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 95
Auto: Toyota Corolla
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wszystkie SUV-y Lexusa: nie tylko hybrydy
    Lexus to jedyna marka w segmencie premium oferująca aż pięć modeli SUV-ów, dostosowanych do potrzeb każdego użytkownika - w tym aż cztery z oszczędnym napędem hybrydowym. Najnowszym i najmniejszym w tej gamie jest ...

04 Paź 2015, 08:56

Według mnie to podstawa, sam korzystam z usług firmy [reklama] i jestem bardzo zadowolony. Ich monitoring GPS jest świetny, dzięki niemu wiem wszystko co się dzieje w obecnej chwili z samochodami.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 07 Paź 2015, 08:39, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
Polip
Nowicjusz
 
Posty: 11
Prawo jazdy: 17 01 2003
Auto: Audi A4

20 Paź 2015, 16:19

Monitoring gps to świetna sprawa. Ofert jest naprawdę wiele, więc wystarczy trochę poszperać w sieci i znaleźć coś odpowiedniego dla siebie :) Taki monitoring ma wiele zalet, pozwala trzymać rękę na pulsie i może dostarczyć wielu pożytecznych informacji. Przyda się też w nagłej awarii, to wiem z autopsji ;) Zdarza się, że pojazd w trasie zawiedzie, od razu wiem wtedy co, jak i gdzie, korzystam wtedy często z serwisu {reklama], bo mają punkty w całej Polsce i kierowca szybko wraca do pracy :)
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 01 Lut 2016, 17:56, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
KiKioU
Nowicjusz
 
Posty: 9
Prawo jazdy: 0- 0-1999
Przebieg/rok: 44tys. km
Auto: DAF

02 Lis 2015, 15:55

U nas w firmie obecnie korzystamy z lokalizatorów Alfatrack i jesteśmy zadowoleni. Naprawdę stabilne lokalizatory.
berni91
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 13 04 1954
Przebieg/rok: 4tys. km
Auto: Audi

05 Lis 2015, 17:31

Podobno tom tom jest ok
limonka87
Nowicjusz
 
Posty: 6
Auto: Peugeot

06 Kwi 2016, 18:09

My w firmie używamy platformy ( reklama ) i jesteśmy bardzo zadowoleni. Lokalizacja pojazdów sprawdza się znakomicie a monitoring floty pozwala na oszczedność czasu oraz pieniędzy. Dzięki Finder czas realizacji dostaw i usług znacznie się skrócił. Do tego na platformie możemy definiować przejrzyste raporty, co jest dla nas bardzo dużym ułatwieniem. Z pewnością pozostaniemy wierni tej firmie.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 27 Lut 2018, 18:38, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
piotrek788
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 19 02 1997
Auto: Audi A4

15 Kwi 2016, 09:24

Z początku sceptycznie podchodziłem do pomysłu szefa, żeby w samochodzie umieścić lokalizator gps. Myślałem, że to kolejna forma kontroli mojej uczciwości jako kierowcy. Akurat ja nie miałem się czego obawiać. Ostatecznie wyszło na to, że pracownicy, którzy korzystali ze służbowych aut w celach prywatnych zostali wyrzuceni, a ja dostałem podwyżkę. Mam w samochodzie taki mały lokalizator.

Czuję się bezpieczniej, bo wiem, że w razie problemów mogę bardzo szybko dać znać do kierownika i od razu będzie wiedział gdzie się znajduję. System pozwala na śledzenie on-line mojego położenia. Więc bez problemu można znaleźć mechanika, albo inne potrzebne usługi w pobliżu.
wiesel
Obserwowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 18 10 2006
Przebieg/rok: 31tys. km
Auto: audi a3 8p

28 Sty 2017, 12:45

W przypadku samochodu dostawczego warto poszukać monitoringu GPS, który oprócz możliwości ustalenia pozycji pojazdu umożliwia także jego szczegółowy podgląd (np. prędkości, obrotów silnika, czy aktualnego zużycia paliwa). Zaawansowane narzędzia jak Navifleet dają też możliwość prowadzenia ewidencji czasu pracy kierowców, kontroli załadunku i przebytych tras, czy kontroli kosztów.
adamm90
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 01 01 1990
Auto: Opel Astra Sedan

25 Wrz 2017, 22:40

Przy wyborze kieruj się ofertą, jaką oferuje dana firma. Sprawdź ceny i możliwości, jakie Ci daje. Ja od kilku miesięcy przerzuciłem się na firmę z siedzibą w Warszawie. Mają w ofercie monitoring GPS na różne pojazdy i możemy w tym właśnie kontrolować między innymi zużycie paliwa i lokalizację.
kamil6565
Nowicjusz
 
Posty: 6
Auto: Renault megane

20 Lut 2018, 01:03

Ofert i różnych firm na rynku jest całkiem sporo, ale ja uważam, że warto wybrać te, które są w stanie zaoferować więcej. Jedną z takich firma niewątpliwie jest Transmobil. W jednym miejscu, w jednym systemie mamy wszystko: raport kierowcy, odczyt z tachografu, kontakt z kierowcą, sprawdzenie stanu paliwa i wiele, wiele innych.
feliks7882
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: seat ibiza