Monitoring gps dla samochodu dostawczego

19 Sie 2019, 11:46

My po zakończeniu umowy z poprzednim dostawcą usług GPS zdecydowaliśmy się na przejście do Rental Tracker i można powiedzieć, że była to trafna decyzja. Nie ma problemów z urządzeniami tak jak bywało to wcześniej, wszystko działa bez zarzutów a co najważniejsze - płynnie..
weszli na polski rynek z dużym przytupem myślę, że są godni uwagi ja jestem bardzo zadowolony!!! :D
dawidbus
Nowicjusz
 
Posty: 7

19 Sie 2019, 20:57

Jaka nieudolna reklama. Wszystkie Twoje wpisy na tym forum to wychwalanie tej firmy. Serio myślisz, że nikt tego nie zauważa?
OW05
Aktywny
 
Posty: 324
Prawo jazdy: 07 03 2005
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Honda, Mitsubishi
Paliwo: Benzyna

20 Wrz 2019, 10:37

Ja myślę że takie firmy trzeba omijać bo skoro tak się reklamują to mają problemy ze znalezieniem kontrahentów który będą korzystali z ich usług.
Warto rozeznać się na rynku w kilku firmach i zobaczyć co zaoferują tym bardziej jeżeli mamy sporą flotę samochodów do monitorowania.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

13 Lis 2019, 12:13

Można sporo zaoszczędzić- bo mamy pełną kontrolę nad zużyciem paliwa i monitorowaniem tras, którymi poruszają się kierowcy. System monitoringu GPS pozwala też na lepsze planowanie całej logistyku dostaw. Ciężko sobie wyobrazić sporą firmę z kilkunastoma pojazdami, która nie korzystałaby z rozwiązań monitorowania GPS.
Ostatnio edytowany przez ArteK, 13 Lis 2019, 14:20, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Regulamin pkt 4.4.e
darkowski
Obserwowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 1
Miejscowość: Konin
Prawo jazdy: 17 05 2011
Auto: laguna 2.0

02 Gru 2019, 14:09

Dla mnie w tej kwestii odpowiedź jest "za", oczywiście przy uwzględnieniu dobrania właściwego sprzętu, jak od Verizon.
robertkowaler
Nowicjusz
 
Posty: 11

15 Sty 2020, 12:28

Też mam GPS CarControl i powiem ci szczerze, że to jest najlepsze, w co zainwestowałem, od razu po ubezpieczeniu AC. Nawet jak żona bierze samochód, to w każdej chwili mogę sobie sprawdzić, gdzie jest. Taki mam myk i zawsze się z niej śmieję, że nigdzie nie wyjedzie bez mojej wiedzy. :)
Franek78
Nowicjusz
 
Posty: 18
Auto: audi

15 Sty 2020, 12:45

Franek78 napisał(a):Taki mam myk i zawsze się z niej śmieję, że nigdzie nie wyjedzie bez mojej wiedzy.
Ciekawe czy ona też tak kontroluje twoje auto gdzie się porusza lub jak macie jedno to czy zagląda do apki i sprawdza gdzie aktualnie jesteś :mrgreen:
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

28 Sty 2020, 12:37

GPS ZT Speed przeznaczony do profesjonalnego zastosowania, polecany dla detektywów. Energooszczędny lokalizator GPS, który nieprzerwanie pracuje przez okres jednego miesiąca. Zawiera niezbędne narzędzia, jak alarm ruchu, czujnik zmiany oświetlenia i nasłuch otoczenia. Produkt firmy z-Track.

Lokalizator GPS polecany dla firm detektywistycznych, ale również do prywatnych zastosowań. To niezwykle wydajne urządzenie pracuje nieprzerwanie przez okres miesiąca czasu. Posiada baterię o pojemności 6 000 mAh. Zaawansowana technologia czyni z tego lokalizatora GPS najlepsze narzędzie na rynku do śledzenia mienia.
robzatorski
Nowicjusz
 
Posty: 4

02 Lut 2024, 12:25

Cześć, możecie polecić jakiś monitoring GPS dla pojazdów firmowych? Najlepiej taki z którego sami korzystacie
Chciałbym aby obejmował następujące funkcje:
-Podłączony do obd aby znać podstawowe parametry pojazdu
-raporty i kilometrówką dla celów VAT
-fajnie jakby posiadał jakieś alerty o przeglądach (np. Ustawiam, że następna wymiana oleju przy przebiegu 150 tys i dostanę powiadomienie gdy będzie np. 149500)
Aktualnie posiadamy 2 pojazdy w których chciałbym zastosować taki system, więc to bardzo mała „flota"
Zależy mi na czymś solidnym.
Ostatnio edytowany przez ArteK, 02 Lut 2024, 16:26, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Posty reklamowe. Regulamin pkt 4.4.c
pbrz
Nowicjusz
 
Posty: 14