Monitoring gps dla samochodu dostawczego

Re: Monitoring gps dla samochodu dostawczego

19 Sie 2019, 12:46

My po zakończeniu umowy z poprzednim dostawcą usług GPS zdecydowaliśmy się na przejście do Rental Tracker i można powiedzieć, że była to trafna decyzja. Nie ma problemów z urządzeniami tak jak bywało to wcześniej, wszystko działa bez zarzutów a co najważniejsze - płynnie..
weszli na polski rynek z dużym przytupem myślę, że są godni uwagi ja jestem bardzo zadowolony!!! :D
dawidbus
Nowicjusz

19 Sie 2019, 21:57

Jaka nieudolna reklama. Wszystkie Twoje wpisy na tym forum to wychwalanie tej firmy. Serio myślisz, że nikt tego nie zauważa?
OW05
Początkujący

Prawo jazdy: 07 03 2005
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Suzuki
Paliwo: Benzyna

20 Wrz 2019, 11:37

Ja myślę że takie firmy trzeba omijać bo skoro tak się reklamują to mają problemy ze znalezieniem kontrahentów który będą korzystali z ich usług.
Warto rozeznać się na rynku w kilku firmach i zobaczyć co zaoferują tym bardziej jeżeli mamy sporą flotę samochodów do monitorowania.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Układ wydechowy o zmiennej długości – 1989 rok Układ wydechowy o zmiennej długości – 1989 rok
    Układ wydechowy o zmiennej długości to domena samochodów sportowych i aut o wysokich osiągach, choć zdarza się, że pojawia się on w sedanach, w których klekot Diesla nie licuje ze sportowym wizerunkiem producenta. ...
    Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...

•