Jaki samochód do 5-6 tyś max (Który wybrać?)

11 Sie 2016, 22:25

To znajdz fjny samochod w benzynie ktory malo spali nie będzie na wykonczeniu czy z gazem i klima podaj chodz jedno ogloszenie ktore bedzie warte uwagi . Ja nic ciekawego nie widzialem
xplosiv01
Nowicjusz
 
Posty: 47
Prawo jazdy: 18 05 2013
Auto: Nie mam

11 Sie 2016, 23:48

Ogłoszenia z Twojej okolicy:
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14094
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

12 Sie 2016, 07:53

Dobra ;D wszystkie ogloszenia ktore znalazles mi sie podobaja. Tylko teraz musze wybrac jakies najblizej mnie bo jestem z wrocławia ten opel vectra mi sie bardzo podoba dzieki za pomoc . Ja znalazlem [link do Gratka wygasł]
Cos takiego ale czy warto nie wiem zerknalbys ?
xplosiv01
Nowicjusz
 
Posty: 47
Prawo jazdy: 18 05 2013
Auto: Nie mam

12 Sie 2016, 11:30

Kurde, byłem jakoś przeświadczony, że jesteś z Wlkp z okolic Konina :o poszukam później czegoś z Wro w takim razie

Link nie działa
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14094
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

12 Sie 2016, 15:06

Zerknij:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - tylko przedni zderzak był wymieniany.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - trochę tanio ale masz pod nosem.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

12 Sie 2016, 17:11

Bravka i renowka wydaja mi sie za slab e z 1.2 silnikem jezdze teraz seatem 1.0 l i jest strasznie slaby jak jade w 4 osoby to nie ma możliwości wyprzedzenia jakiego kolwiek samochodu ;D i nie maja klimy jedyna fajna to vectra ale nie wiem co do tej instalacji jest juz na wykonczeniu czy jak ? Bo 3 lata waznosci zostaly
xplosiv01
Nowicjusz
 
Posty: 47
Prawo jazdy: 18 05 2013
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Zatrzymać się i zwolnic to nie to samo!
    Często można zaobserwować sytuacje, gdy kierowcy zamiast całkowicie zatrzymać pojazd - np. przed znakiem stop czy przy zielonej strzałce do skrętu w prawo – jedynie redukują prędkość. Grozi to kolizją, policja może ...
    Moto Sport & Tuning Show 2015 / relacja
    Pierwsze Targi Pojazdów Sportowych i Tuningu – Moto Sport & Tuning Show odbyły się w miniony weekend w Warszawie. Było to jedyne takie wydarzenie w Warszawie, gdzie można było zobaczyć samochody sportowe ...

12 Sie 2016, 17:13

Mike to jak znajdziesz chwile poszukalbys bo nic nie moge znalesc wartego uwagi te co znalazles gdyby byly we wroclawiu to spoko posprawdzalbym. A w niedziele pojade na gielde zobacze moze cos fajnego bedzie stalo ;)
xplosiv01
Nowicjusz
 
Posty: 47
Prawo jazdy: 18 05 2013
Auto: Nie mam

12 Sie 2016, 18:30

Np takie
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł] zastanawia duża liczba wyświetleń. Poproś o lepsze zdjęcia
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł] tutaj jak w przypadku Hyundaia
[link do oferty na Olx wygasł] j.w
[link do oferty na Olx wygasł]
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14094
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

12 Sie 2016, 18:54

Dawno nie widziałem tak dokładnego, przekonującego opisu jak w tej Renówce wrzuconej przez mike'a :shock:
łysy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2759
Zdjęcia: 2
Prawo jazdy: 12 09 2001
Auto: VW Golf VII
Silnik: 1.4 TSI 150KM
Paliwo: Benzyna

12 Sie 2016, 21:39

Dzięki Mike bardzo mi pomogłeś . Jeszcze nie wiem ktory pojade sprawdzic pierwszy :D tez sie nie znam i nie wiem na co patrzec moze zaplace jakiemus mechanikowi zeby pojechal ze mna i sprawdzil samochod ale te reno tak gosciu opisal ze naprawde nic tylko brac ;D . Nie wiem co do przebiegu tych samochodow nie sa za duze troche . Wiadomo chociaz ze sa orginalne ale czy nie sa za duze ? Audi mi sie bardzo podoba ale boje sie tego silnika bo to jest benzyna z turbina tak ? I nie wiem bo drogie sa te koladwumasowe do wymiany czy turbina do reg. ale samochod ladny ;D Powiedz mi jeszcze czy takie przebiegi w benzynie z gazem ile jeszcze takie samochody pojezdza .
Jeszcze raz wielke dzieki za pomoc
xplosiv01
Nowicjusz
 
Posty: 47
Prawo jazdy: 18 05 2013
Auto: Nie mam

12 Sie 2016, 22:40

i jeszcze jakbys szukał to nie musza byc tylko z wroclawia moga byc z dolnegoslaska calego
xplosiv01
Nowicjusz
 
Posty: 47
Prawo jazdy: 18 05 2013
Auto: Nie mam

12 Sie 2016, 22:56

xplosiv01 napisał(a):Nie wiem co do przebiegu tych samochodow nie sa za duze troche . Wiadomo chociaz ze sa orginalne ale czy nie sa za duze ?
to jest pojęcie względne, bo jak serwisowany to pojeździ długie lata, analogicznie idiota zajezdzi auto na dystansie 1000km
xplosiv01 napisał(a):Audi mi sie bardzo podoba ale boje sie tego silnika bo to jest benzyna z turbina tak ? I nie wiem bo drogie sa te koladwumasowe do wymiany czy turbina do reg
dwumas w benzyniakach nie dostaje tak po d... jak w dieslach, poza tym tu jest automat :wink: no i turbo to w obecnych czasach też groszowe sprawy
xplosiv01 napisał(a):Powiedz mi jeszcze czy takie przebiegi w benzynie z gazem ile jeszcze takie samochody pojezdza .
jeśli jest dobra instalacja, a auto nie ma za długo gazu (jeśli jeździ na kolejnej butli to lepiej odpuścić, choć z drugiej strony jak pierwsze 10+ lat przejeździł, to czemu ma tego nie robić dalej?) to będzie ok. Reszta to rzecz jasna to, o czym pisałem w pkt pierwszym tej wypowiedzi
xplosiv01 napisał(a):akbys szukał to nie musza byc tylko z wroclawia moga byc z dolnegoslaska calego
na olx dałem Wro + bodaj 30km, a ogłoszeń jak widać z samego miasta w 3 d.py :o
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14094
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

13 Sie 2016, 07:37

To twoim zdaniem co bedzie najlepszym wyborem? Z tych samochodow co wyslales? Powiedz mi o co mam zapytac sprzedawcę to zaraz zadzwonie i znim pogadam .
xplosiv01
Nowicjusz
 
Posty: 47
Prawo jazdy: 18 05 2013
Auto: Nie mam

13 Sie 2016, 16:20

W sumie tutaj masz napisane wszystko https://www.forumsamochodowe.pl/poradnik-kupujemy-auto-za-kilka-tys-zl-vt92465.htm
Z moich propozycji wybrałbym nudną acz doinwestowaną Thalię lub limuzynę dla ubogich, czyli Leganze :ok:
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14094
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

14 Sie 2016, 14:35

Przeczytalem zadzwonilem popytalem o to co w poradniku . Dzwonilem po tego Daewooleganzy gosciu powiedzial tak:
Brak oznak korozji
Gaz wazny 2 lata (to chyba malo ? Czy dobrze )
Odpala bez wiekszych problemow ;D
Ubezpieczenie do konca roku
Przeglad do września
To juz sam nie wiem czy umawiac sie z nim czy raczej nie . co do reszty ogloszen ;D jeszcze zadzwonie o audi ale boje sie tego silnika bo podobno sa bardzo wadliwe i duzo jesli chodzi o naprawy.Seat juz sprzedany , a wiec zostało te reno i hyundai .Skad jestes mike i czy jest mozliwosc zebys pojechal ze mna obejrzec samochod oczywiscie z zaplata. A jak daleko mieszkasz to czy poszukalbys pewnego samochodu u siebie i ja po prostu przyjechalbym. Dzisiaj bylem na gieldzie nic ciekawego nje widzialem . oprócz fajnej vectry za 4 tys . ale jakis facet jak podszedlem juz ja ogladal i po jezdzie kupil
xplosiv01
Nowicjusz
 
Posty: 47
Prawo jazdy: 18 05 2013
Auto: Nie mam