Jakie autko do 10tys?

Re: Jakie autko do 10tys?

17 Sty 2010, 17:10

Korczus napisał(a):Dzięki czytałem, posprawdzam to co mi pisałeś. Nie no głowicy to ja wymieniał nie będę, po zimie sprzedaje auto, 2 lata pojeździłem czas na zmiany :)

badz uprzejmy uprzedzic przyszlego wlasciciela o problemie jesli go nie usuniesz, bo popadnie w czarna rozpacz jak znowu "mechanicy" jeden za drugim beda rozkladac rece :wink:
halsky11

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak ustawić prawidłowo lusterka w samochodzie? Jak ustawić prawidłowo lusterka w samochodzie?
    Prawidłowe ustawienie lusterek ma istotny wpływ na bezpieczeństwo – od tego zależy, czy kierowca będzie mógł dokładnie obserwować sytuację na drodze. Ważne, aby w ustawieniu lusterek wykazywać się starannością ...
    Dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro na FIA WEC, Bahrajn Dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro na FIA WEC, Bahrajn
    Od następnej rundy FIA WEC w Bahrajnie w wyścigach wezmą udział dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro. Będzie to pierwszy start prototypowego pojazdu marki Audi na piaskach pustyni. Jazda nocą i wysokie temperatury to ogromne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50