Jakie autko z LPG za +/- 4k?

08 Lut 2015, 09:43

W 2.0 powiem szczerze nie słyszałem o uszczelkach ale w 1.6 jak najbardziej (Lanos ma podobnie). Wogóle co za problem wymienić uszczelke i jeżdzić dalej?
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
0

08 Lut 2015, 10:51

vrs2010 napisał(a):Czy chodzi Ci poprostu ,że masz jeszcze fabryczną która była w tym aucie ?
Mam fabryczną z roku 99.
vrs2010 napisał(a):Ja tam słyszałem dużo złego o pompach Lucasa i sam przerabiałem ten temat. Wymiana korektora kąta wtrysku,uszczelnianie itd.. Tak samo w w202 2.2d narzekają na pompe Lucasa, w V40 1.9TD.

Zresztą o czym my mówimy po wpisaniu w Google czy na forum Forda/Mercedesa magicznego zdania "Pompa wtryskowa Lucas " możemy sobie poczytać o tym "micie" awaryjnych pomp Lucasa.
Powtarzam... Te auta mają po pół miliona lub więcej, nie piszę o stanie licznika więc siłą rzeczy w końcu pompa padnie.. :roll: Zresztą regeneracja to 500-700zł, dla porównania pompa w 2.0 DTI od Opla to 2000zł (koszt regeneracji)
vrs2010 napisał(a):Co do przebiegów 500tyś ja nigdzie nie napisałem przy jakich przebiegach pojawia się problem tylko poprostu ,że pojawia się lub może się pojawić.
Oczywiście że się pojawi, jak milion innych problemów ale to dotyczy każdego auta.
vrs2010 napisał(a):Według Ciebie to każde auto i każdy silnik jest bezawaryjny.
Pobądź trochę na forum albo idź do moich postów i się edukuj bo zarzucasz mi coś czego nigdy nie napisałem.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
0

16 Lut 2015, 18:43

Temat do zamknięcia.
DamiaGames
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 18
Miejscowość: Kraków
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Daewoo Nubira II
Silnik: 2.0 16V 133KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
0

16 Lut 2015, 20:47

Kupiłeś Nubire? Wrzuć jakieś zdjęcia.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
0