Jakie Auto do 8500

29 Sie 2016, 16:45

Może dostukasz z tysiaka albo 1,5 i Honda Accord VI by była okej ? 1.8 vtec silniczek gaz tam założysz.
Toledo II 1.8 gaz tez podejdzie.
Ja bym szukał jakiegoś sedana coś większego jak dużo jezdzisz.
Jest tego dużo zależy co Ci się podoba.
Mazda 626, BMW e36, Mercedes w202, Vagi typu golf, skoda, tj. Toledo, Bora.
lukasz78
Początkujący
 
Posty: 153
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Focus mk2
Silnik: 1.6 100km duratec
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

29 Sie 2016, 21:11

Witaj. Z uwagą przeczytałem cały temat i biorąc pod uwagę twoje oczekiwania z pierwszego wpisu w temacie i kasę 8500...mam inną propozycję na która na pewno nie zwracałeś dotąd uwagi a ma ona same w zasadzie plusy oprócz 'lansu" przed znajomymi.

Pytam po co ci stara Bora ,która ze 2 razy przekręcona może ledwo zipiać. Nie chciałbyś nowszego samochodu ,który ma na wyposażeniu w zasadzie wszystko co jest niezbędne do poruszania się ,ma tanie części ,prostą budowę, silniki ma idealne do lpg i za tę kasę nie będzie tak stary ..? Poza tym jego trwałość mechaniczna jest jak aut z przełomu wieku, czyli nadal jest ok i auto nie jest (jak nowsze ) "przyrządem do jeżdżenia" ale jeszcze solidnym samochodem..!
Radzę zainteresować się obojętnie (jak się nazywa w różnych krajach edycja tego auta) Chevroletem Lacetti/Daewoo Nubira III.
przykłady:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Owszem...Znajomi mogą kręcić nosem ale czy to dla nich kupujesz auto ? Czasem trzeba być mądrzejszym i mieć własne zdanie. Jak wspomniałem wcześniej ,,jedynym minusem tego auta jest znaczek na masce. Z reszta...wystarczy poczytać w necie ile potrafiły przejechać stare Nubiry i lanosy ...inne auta mogły o takich przebiegach pomarzyć. :yes: ( i to na gazie ). Cała mechanika bazuje w tym aucie na oplowskich konstrukcjach z np. Vectry B.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5789
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

29 Sie 2016, 21:20

Chevrollet ciekawa propozycja, tylko mały wybór w mojej okolicy tylko jeden jest w moim budżecie
leymann
Nowicjusz
 
Posty: 9
Prawo jazdy: 09 01 2009
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Nie mam

29 Sie 2016, 22:08

Ale szukać warto. Nie zamykaj się hermetycznie. Są inne opcje !
Niezła propozycja to :
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Mam kolegę z pracy ,który użytkuje ten model 6,5 roku i generalnie jest on bezawaryjny (tylko eksploatacja) .Oczywiście ma zagazowanego bolida... :)
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5789
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

29 Sie 2016, 22:41

Ten natomiast najzwyczajniej nie pasuje do mnie, ponieważ, nie mam rodziny i kogo wozić, takim minibusikiem
leymann
Nowicjusz
 
Posty: 9
Prawo jazdy: 09 01 2009
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Nie mam

29 Sie 2016, 22:52

Zobacz na te Octavie:
[link do oferty na Olx wygasł] - przebieg może być autentyczny i ładnie wygląda ale od ahów ohów chcę się wymiotować..
[link do oferty na Olx wygasł] - tylko że handlarz..

Jeszcze w tych pieniądzach fajną opcją może być Vectra B z końca produkcji.
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł] - mistrz photo shopa :mrgreen:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak zapinać pasy dziecku w foteliku samochodowym?
    Wszystkie foteliki mają chronić nasze pociechy, jednak żeby tak się stało trzeba zadbać w pierwszej kolejności o prawidłowe zamontowanie fotelika w samochodzie. Jak to zrobić prawidłowo dowiemy się z porady: Jak zamontować ...

30 Sie 2016, 08:15

artur73 napisał(a):Nie chciałbyś nowszego samochodu ,który ma na wyposażeniu w zasadzie wszystko co jest niezbędne do poruszania się ,ma tanie części ,prostą budowę, silniki ma idealne do lpg i za tę kasę nie będzie tak stary ..? Poza tym jego trwałość mechaniczna jest jak aut z przełomu wieku, czyli nadal jest ok i auto nie jest (jak nowsze ) "przyrządem do jeżdżenia" ale jeszcze solidnym samochodem..!
Radzę zainteresować się obojętnie (jak się nazywa w różnych krajach edycja tego auta) Chevroletem Lacetti/Daewoo Nubira III.


Cena części do Lacetti jest faktycznie przystępna? Jakiś czas temu interesowałem się tym modelem (nie wiem czemu większość kręci nosem co do wyglądu, mi się na prawdę podoba :D) i z artykułów wynikało, że części wcale nie są tanie, a zamienników brak... Może te informacje nie były świeże, na daty nie patrzyłem... Ponadto ponoć stosunkowo dużo pali. Jak ktoś użytkuje, chętnie poznam opinię.
Gatz
Nowicjusz
 
Posty: 15
Auto: Nie mam

30 Sie 2016, 08:56

A części do Astry są drogie? To auto oparto konstrukcyjnie właśnie na Oplu. Lanos był też oparty na Astrze a Nexia na Kadecie. :ok:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

30 Sie 2016, 09:40

Masz jakieś stare info bo z zamiennikami teraz nie ma żadnych problemów.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012