Jakie auto kupic do 15 tys??

18 Lip 2010, 08:54

Witam:) mam zamiar kupic auto do 15 tys zł i niewiem jakie. napewno ma to byc sedan,niekoniecznie diesel bo benzynka tez moze byc,napewno klima bo to moim zdaniem jest rzecz konieczna i to chyba wszystko pozdrawiam i dzieki
cyc
Początkujący
 
Posty: 151
Miejscowość: rybnik

18 Lip 2010, 10:05

Mitsubishi Carisma
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Dragus
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 129
Miejscowość: ..:>>.?

18 Lip 2010, 15:08

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]
Konsar008
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 95
Miejscowość: Północ

18 Lip 2010, 23:35

Określ się jakim kierowcą jesteś i czego oczekujesz od auta.

Na pierwszy rzut daję dośc ryzykowne propozycję, jednak mnie osobiście ujmujące.

Laguna II dCi
Mondeo mk3 raczej TDDI
Omega B FL V6+LPG
jacek04
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 153
Miejscowość: Kłodzko

19 Lip 2010, 16:36

jestem młodym kierowca mam 21 lat i chciałbym samochod do poruszania sie na codzien. najbardziej jak by był w sedanie bo chodzi mi głównie o wyglad
cyc
Początkujący
 
Posty: 151
Miejscowość: rybnik

19 Lip 2010, 16:51

To ja polecam Peuguot 406. Oprocz tego ze ladnie sie prezentuje i posiada troche bajerów (w tym klima) to jest niedrogi.

[center]Zdjęcie[/center]
młody_driver-19
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: s-dzin

19 Lip 2010, 16:56

a jak z awaryjnascia tego peugota??
cyc
Początkujący
 
Posty: 151
Miejscowość: rybnik

19 Lip 2010, 17:11

406 to jedna z bardziej udanych konstrukcji Peugeota jaka dotąd pojawiła się na rynku. Ma prostą budowę, jest stosunkowo mało awaryjny, do tego części są tanie i praktycznie powszechnie dostępne, pokusiłbym się o stwierdzenie że dostępność jest na poziomie bardzo zbliżonym do części do VW. Osobiście prowadząc kilka razy 2.0 HDi oraz kilka razy 1.8 mogę tylko polecać - cichutki diesel ekonomiczny, żwawy. Co do benzyny to zrobiłem nią tylko kilkadziesiąt km więc wiele wiadomości nie mam jedyne co, to spalanie wyszło na poziomie 8l/100 km w cyklu mieszanym no i zauważyłem, że chętnie przyspiesza pomimo swojej niewielkiej mocy nawet w górnym zakresie obrotów.
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2201
Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

19 Lip 2010, 17:15

a jak tam z częsciami do diesla ?? sa dobrymi silnikami te hdi??
cyc
Początkujący
 
Posty: 151
Miejscowość: rybnik

19 Lip 2010, 17:52

cyc, zdecyduj w końcu do ilu chcesz kupić ten samochód. Założyłeś temat z pytaniem o Forda Mondeo i tam napisałeś, że może być też inny do 12 tyś. Teraz piszesz, że szukasz samochodu do 15...
To w końcu do ilu?
I faktycznie określ się czego oczekujesz od auta.
Mam rozumieć, że "do jeżdżenia na co dzień" oznacza, że nie zależy Ci specjalnie na właściwościach jezdnych itp? Chcesz tylko dojechać z punktu A do B. Po mieście będziesz w większości jeździł?

W obecnych czasach części to nie problem. Peugot 406 nie jest jakimś egzotycznym autem, więc nie ma problemu.
Dobre są HDI.
Klakier
Początkujący
 
Posty: 237
Miejscowość: Płock