Jakie auto kupić ok 12000

jakie auto kupić ok 12000

06 Mar 2013, 16:00

Witam wszystkich. Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę ale mam pytanie.
Przymierzam się do kupna samochodu za ok 12000. Auto ma jeżdzić głównie na trasie praca-dom-sklep, czasami dalej... Myślę o Focusie lub Fabii (nie starsze niż 2003r.) Moje pytanie brzmi co wybrać pod względem ekonomicznym i technicznym, tzn niskie spalanie, mała awaryjność, i koszt części. Nie chodzi mi o osiągi jakieś kosmiczne tylko żeby było w miarę tanie w eksploatacji. Bardzo proszę o jakieś sugestie i opis plusów i minusów obu aut.

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Marcin1984
Obserwowany

Auto: clio

Re: jakie auto kupić ok 12000

06 Mar 2013, 16:15

pod tymi wzgledami ktore wymieniles lepsza bedzie fabia
czempion
Aktywny
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 17 09 2012
Auto: ford mondeo
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak bezpiecznie parkować? Niebezpieczeństwa parkowania! Jak bezpiecznie parkować? Niebezpieczeństwa parkowania!
    Parkowanie to jedna z podstawowych umiejętności, jakie kierowca powinien nabyć w czasie kursu nauki jazdy. Jednak nawet gdy ktoś wykona ten manewr prawidłowo podczas egzaminu, nie ma pewności, że będzie w stanie równie ...
    Cyfrowe lusterko wsteczne Cyfrowe lusterko wsteczne
    Wprowadzając nowe rozwiązanie technologiczne: cyfrowe lusterko wsteczne dające doskonały obraz, Audi dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo jazdy. Rewolucyjna technologia jeszcze pod koniec tego roku znajdzie się w wyposażeniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda