Jakie auto kupić ok 12000

jakie auto kupić ok 12000

06 Mar 2013, 17:00

Witam wszystkich. Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę ale mam pytanie.
Przymierzam się do kupna samochodu za ok 12000. Auto ma jeżdzić głównie na trasie praca-dom-sklep, czasami dalej... Myślę o Focusie lub Fabii (nie starsze niż 2003r.) Moje pytanie brzmi co wybrać pod względem ekonomicznym i technicznym, tzn niskie spalanie, mała awaryjność, i koszt części. Nie chodzi mi o osiągi jakieś kosmiczne tylko żeby było w miarę tanie w eksploatacji. Bardzo proszę o jakieś sugestie i opis plusów i minusów obu aut.

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Marcin1984
Obserwowany

Auto: clio

Re: jakie auto kupić ok 12000

06 Mar 2013, 17:15

pod tymi wzgledami ktore wymieniles lepsza bedzie fabia
czempion
Aktywny
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 17 09 2012
Auto: ford mondeo
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Klakson i agresja - do czego skłonni są kierowcy podczas upałów? Klakson i agresja - do czego skłonni są kierowcy podczas upałów?
    W upalne dni kierowcy są bardziej skłonni do agresji na drodze. Jednym z objawów może być nadużywanie sygnałów dźwiękowych(1). Wysoka temperatura na zewnątrz może również obniżać koncentrację oraz wydłużać ...
    Nissan GT-R 2013 Nissan GT-R 2013
    Dzięki wyższym osiągom, jeszcze lepszej stabilności jazdy przy wysokich prędkościach oraz lepszej kontroli prowadzenia, model GT-R z 2013 roku wyznacza nowe standardy dla samochodów wyczynowych. Najnowszy GT-R, zainspirowany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rage-Race 2010 - będzie szybciej, mocniej, więcej
      MTL - Autosalon
      Targi Motor Show Poznań
      VW Passat Variant GTE, bok