Jakie bmw e46

Jakie bmw e46

05 Kwi 2010, 17:42

założyłem nowy temat bo z tamtym to się porwałem z motyką na księżyc. tak jak wcześniej chcę kupić e 46 z lat 98-99 mam na wydanie 23tyś i moje pytanie jakiego silnika szukać w tej cenie który by był i w miarę ekonomiczny i nie był za bardzo ospały(czy jest sens kupić mniej niż 2,0?)może być sedan albo coupe byle nie kombi wypowiedzcie się w temacie proszę
lockhead
Nowicjusz

Miejscowość: sieradz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Światła LED: diodowe reflektory Audi obniżają zużycie paliwa Światła LED: diodowe reflektory Audi obniżają zużycie paliwa
    Reflektory diodowe w zauważalny sposób obniżają zużycie paliwa. Właśnie dlatego Komisja Europejska nadała temu rozwiązaniu oficjalny certyfikat. Systemy oświetleniowe znacząco wpływają na ekonomię pojazdów. ...
    [C] A3 1,8 / Xsara 1,8 / Astra G 1,8 / Corolla e11 1,6 / Golf IV 2,0 [C] A3 1,8 / Xsara 1,8 / Astra G 1,8 / Corolla e11 1,6 / Golf IV 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochody segmentu C - nadwozie hatchback 5d - silnik benzynowy o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2000r. Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A3 8L 1,8 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50