Jakie głośniki do mojego zestawu audio

Jakie głośniki do mojego zestawu audio

17 Lis 2013, 03:27

Witam.

Kompletuje zestaw Car Audio w swoim Leonie 1M ale to praktycznie to samo co Golf4.

Posiadam radio Sony CDX-GT929U dodam iż nie mam zamiaru go zmieniać.

Wzmacniacz 4-kanałowy Rodek jeszcze nie podłączony...
Zestaw kabli do podłączenia wszystkiego...
Drzwi zostały wygłuszone pod blachą matami STP.
Będą montowane głośniki to również tymi matami wygłuszę blachę oraz boczek pianką.

I teraz mam największy problem jakie kupić głośniki na przód ?
Interesują mnie dobre głośniki aby kasa nie została wyrzucona w błoto. Najlepiej nowe chociaż nie koniecznie. Tak do 700 zł ale jeśli będzie potrzeba dołożyć do czegoś lepszego to jestem za tym.

Myślałem nad DLS 6ra ale zostały wycofane.
Polecają mi ten zestaw Dego PO-650 http://www.sklep.axel2.pl/index.php?pro ... prod_id=90
Co o tych głośniczkach sądzicie ?
A może coś lepszego proponujecie ?

Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję.
corki
Nowicjusz

Auto: audi a4

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie
    Samsung Electronics zaprezentował pierwszy prototyp Samsung Safety Truck – pojazdu ciężarowego wyposażonego w technologię służącą zapobieganiu wypadkom drogowym przy wyprzedzaniu. Samsung stara się poprawiać jakość ...
    Nissan zapowiedział powrót marki Datsun Nissan zapowiedział powrót marki Datsun
    W marcu 2012 roku Nissan zapowiedział powrót marki Datsun, która będzie firmowała nowoczesne, niezawodne i dostępne produkty dla optymistycznych i rozwojowych klientów na rynkach o dużym potencjale wzrostu. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • xj t
      Szkolne Kluby Bezpieczeństwa
      Klub Pacha, Poznań, rozrywka
      VW Garbus