Jakie męskie perfumy polecicie?

25 Sty 2019, 09:49

Szukam dla siebie nowego zapachu. W cenie do 100 zł. Które byście polecili?
Ważne aby nie był to delikatny pudrowy zapach, bo takich nie lubię. Idę trochę na łatwiznę bo nie przepadam w spędzaniu w sklepach swojego wolnego czasu. No i dobrze jakby zapach trzymał się trochę dłużej....
Ps. jakie macie zdanie o feromonach? Myślicie, że coś takiego działa?
zachary
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 13 05 1998
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: Opel Astra

25 Sty 2019, 12:21

Ja teraz kupiłem sobie Diesel BAD. Może znajdziesz jakieś promo aby zmieścić się w budżecie. Mi podpasowały. Coś z tańszych to Jaguar czarny lub Niebieski ale niestety szybko wietrzeje. Swietny jest Davidoff Night Dive ale musiałbyś dorzucić ale uwież że warto bo super zapach i bardzo długo się trzyma
to taki jak w linku
https://www.google.com/search?client=fi ... 7ufXuCrq9M:
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16249
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

25 Sty 2019, 13:03

Ja dostałem ostatnio Jaguara :mrgreen:
Nawet spoko zapach, ale wiadomo, że to rzecz gustu.
Oprócz aut w stopce, wiem co nieco jeszcze na temat Pandy III, Lancera IX, Vitary 1,6 i Outlandera 2.0
yeti65
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3680
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Dobre Miasto
Prawo jazdy: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Duster , Tucson 2.0D 4x4
Silnik: 1.0 100KM 2.0D 112KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna

29 Sty 2019, 15:44

Hej ja bardzo, BARDZO lubię Klein-y IN2u Him. Może oklepane ale zapach jest bardzo okey!
dortor
Obserwowany
 
Posty: 1

01 Lut 2019, 14:54

Całkiem niezłe są aqua di gio od Armaniego. Zapach dość świeży ale absolutnie nie pudrowy i nie mdły. W sieci w sklepach możesz znaleźć go w dobrych cenach, tylko trzeba wcześniej sprawdzić sobie sklep, aby mieć pewność, ze nie sprzedają w nim podróbek. Drugi niezły zapach to zapachy playboya. Maja kiczowate buteleczki ale trzymają się całkiem nieźle i zapach również jest jak najbardziej ok. Z feromonów polecam Love & Desire. W niebieskiej butelce zmieścisz się w cenie chociaż polecałbym dopłącić do tych premium. O wiele mocniejsze i o wiele dłużej się trzymają na ciele, tak więc warto jest dopłacić pomimo wyższej ceny.
nasze młodzieżowe zawołanie zrobić więcej niż nakazuje obowiązek :)
pepa
Początkujący
 
Posty: 202
Prawo jazdy: 17 05 1981
Auto: Mazda

04 Lut 2019, 09:45

Nie wierzylem kiedyś w feromony ale potem kilka razy przetestowałem i się do nich przekonałem. Jeśli chcesz czegoś mocnego to wypróbuj sobie Pheromone essence - będziesz postrzegany bardziej powaznie i dominująco. Niezłe są jeszcze Love Desire - te polecam jeśli chcesz wypróbowac sobie działanie feromonów ale nie chcesz wydać kupy kasy na zapach.
tomczak78
Początkujący
 
Posty: 182
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Kraków
Prawo jazdy: 04 04 1986
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mazda 6
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Model AA – pierwszy samochód Toyoty powstał 85 lat temu
    Toyota AA, pierwszy model w historii największej japońskiej marki, jest starsza od samej firmy. Dokładnie o rok starsza. Kiichirō Toyoda uruchomił linię produkcyjną swojego pierwszego samochodu dokładnie w kwietniu 1936 roku. ...
    Finał NIGHT POWER 2013 GP w Płocku / relacja
    Ostatnia runda tegorocznego NIGHT POWER Grand Prix zakończona. W Płocku zmierzyło się około 70 zawodników. W całym cyklu na starcie stanęło ponad 200 zawodników. Już wiemy kto jest najlepszy. Zwycięzcą całego ...

04 Lut 2019, 14:33

Sprawdziłem sobie cenę obu i oba feromony kosztują po jakieś 2 stówki ;/ Chciałem wydać poniżej 100 zł.
zachary
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 13 05 1998
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: Opel Astra

07 Lut 2019, 14:49

Love Desire premium faktycznie trochę kosztuje, ale moim zdaniem warto jest sobie je kupić bo nie dość, ze są mocne to jeszcze maja w sobie duża dawkę feromonów. Jeszcze jest ich słabsza wersja, ta w niebieskiej butelce i za nią zapłacisz jakieś 6 dyszek. Ma mniejszą zawartość feromonów ale na początek warto jeśli nie chcesz być stratny. A i musisz się nastawić na to, ze dobre feromony zawsze będą kosztowały trochę więcej niż jakieś badziewne placebo na allegro....
tomczak78
Początkujący
 
Posty: 182
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Kraków
Prawo jazdy: 04 04 1986
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mazda 6
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

08 Lut 2019, 14:16

Dobra, zamówiłem te Love Desire. Niech stracę :P
zachary
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 13 05 1998
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: Opel Astra

26 Mar 2019, 12:53

duzo jest fajnych ale najlepsze męskie to Allure Chanel, od lat ich używam nie mam dość.
mikosz
Nowicjusz
 
Posty: 8

05 Kwi 2019, 10:04

Bardzo fajne są Paco Rabanne "1 Million", sam ich używam co jakiś czas i nie nudzą się :ok:
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

08 Sie 2022, 12:38

Chciałabym tutaj pochwalić bardzo nową wersję zapachu Love Desire
Już te rózowe bardzo mi się podobały ale te sa niesamowicie wprost mocne. NIe dość,że zapach jest intensywniejszy i trzyma się jeszcze do następnego dnia to jeszcze autentycznie mi sie podobają smile Są nieco inne niż te wcześniejsze. Mniej słodkie, bardziej korzenne. No i podobają się płci przeciwnej. Jeszcze nigdy nie zebrałam za żadne perfumy tylu komplementów co własnie za te.
tokto
Nowicjusz
 
Posty: 17

16 Sie 2022, 09:16

Myślisz,ze zasługą tutaj rzeczywiście są feromony w składzie?
pbrz
Nowicjusz
 
Posty: 14

17 Sie 2022, 06:49

Wiesz co, początkowo w coś takiego nie wierzyłam ale teraz stopniowo zaczynam się przekonywać do tego,że coś w tym musi być. Bo jednak innych zapachów faceci tak nie komplementowali (raz nawet w markecie jeden do mnie podszedł i zapytał się co to za zapach ponieważ chętnie kupiłby swojej kobiecie, ogólnie wtedy to się trochę speszyłam i nie powiedziałam mu bo przecież nie będę się przyznawać innym że się psikam feromonami). Tak czy inaczej warto!
tokto
Nowicjusz
 
Posty: 17