Jeep Compass - wskaźnik świateł nie reaguje na zmianę świateł

Jeep Compass - wskaźnik świateł nie reaguje na zmianę świateł

04 Sie 2018, 12:00

Przy przełączaniu świateł ze świateł postojowych na światła mijania wskaźnik nie reaguje i cały czas pokazuje światła postojowe :D
Mariusso2011
Obserwowany

Re: Jeep compass-wskaznik swiatel nie reaguje na zmiane swiatel

09 Sie 2018, 08:45

Nie wiemy jaki rocznik tego Jeepa. Masz wogóle kontrolkę od świateł mijania? Wcześniej świeciła? Może żarówka się spaliła?
17 kwietnia 2018 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Jeep Compass - wskaźnik świateł nie reaguje na zmianę świateł

20 Sie 2018, 12:35

Ten model chyba nie miał kontrolki świateł mijania.
Mariusso2011 napisał(a):Przy przełączaniu świateł ze świateł postojowych na światła mijania wskaźnik nie reaguje i cały czas pokazuje światła postojowe :D
No tak bo postojowe cały czas są aktywne i świecą się przy włączonych światłach mijania. Jak nie ma kontrolki od mijania to tak może być. Zerknij sobie jeszcze do instrukcji.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Scala z nową koncepcją wnętrza dla samochodów kompaktowych Skoda Scala z nową koncepcją wnętrza dla samochodów kompaktowych
    Nowoczesny design, przestronność i funkcjonalność znane do tej pory z samochodów klasy premium – ŠKODA SCALA prezentuje zupełnie nową koncepcję wnętrza dla pojazdów z segmentu A. Emocjonalny język ...
    Mazda MX-5 SUMMER EDITION - Tylko 10 egzemplarzy w Polsce! Mazda MX-5 SUMMER EDITION - Tylko 10 egzemplarzy w Polsce!
    Mazda Motor Poland wprowadza specjalną wersję modelu MX-5 – Summer Edition, która pojawi się w salonach sprzedaży w lipcu br. Oferta obejmuje 10 egzemplarzy MX-5. Wersję Summer wyposażono w silnik 2.0 MZR o mocy ...

•