Kamera samochodowa a karta wielokrotnego zapisu

Kamera samochodowa a karta wielokrotnego zapisu

05 Gru 2018, 21:06

Moja Xiaomi Mijia powiedziała ostatnio, że żywotność karty skończyła się i przestała na niej nagrywać. Kartą tą była SanDisk 32 GB clas 10. Nie jestem w stanie określić jak długo karta wytrzymała, bo choć tę kamerę mam od pół roku, to karty używałem jeszcze w poprzednich sprzętach.
Jaką kartę kupić aby wytrzymała jak najdłużej? Ponoć trzeba wybrać taką na kościach MLC, ale trudno je znaleźć.

Poza tym, czy ta kamera musi stale nagrywać nawet jeśli nic się nie dzieje?
MisterK
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak uniknąć poślizgu? - dynamiczna sytuacja na drodze Jak uniknąć poślizgu? - dynamiczna sytuacja na drodze
    Koniec jesieni i początek zimy to czas, gdy wielu kierowców musi przyzwyczaić się do warunków atmosferycznych, które zwiększają ryzyko poślizgu. Jak nie dopuścić do wpadnięcia w poślizg oraz jak wyjść ...
    Audi e-tron GT concept - napęd, wydajność i zasięg Audi e-tron GT concept - napęd, wydajność i zasięg
    434 kilowaty (590 KM) mocy systemowej – to imponujący jak na w pełni elektryczne auto wynik. Do przedniej i do tylnej osi dopasowano dwa osobne silniki elektryczne. Oba to pracujące non-stop silniki synchroniczne. Moment ...

•