Kamery na światłach

Kamery na światłach

08 Maj 2019, 16:19

Czy kamery które są na światłach są nagrywane i czy można w przypadku wypadku lub kolizji dostać te nagrania?
Nie mówię tu o kamerach które robią zdjęcia na czerwonym, chodzi mi o te najzwyklejsze kamery które ma każde światła. Chodzi mi czy są nagrywane czy tylko na bieżąco lecą?
Mia0000
Nowicjusz

Re: Kamery na światłach

09 Maj 2019, 09:48

Mia0000 napisał(a):Chodzi mi czy są nagrywane czy tylko na bieżąco lecą?
Z takich kamer monitoringu zawsze jest tworzony zapis i na pewno można odtworzyć przebieg zdarzenia. Nie wiem tylko ile czasu takie nagrania są przechowywane.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 19
Auto: Nie mam

Re: Kamery na światłach

09 Maj 2019, 15:21

Dziękuję za odpowiedź
Mia0000
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czym i jak będziemy jeździć za 10 lat? Autonomiczna motoryzacja jutra Czym i jak będziemy jeździć za 10 lat? Autonomiczna motoryzacja jutra
    Trudno przewidzieć, co się wydarzy w świecie motoryzacji, gdy każdy rok przynosi rewolucyjne zmiany. Największe światowe koncerny samochodowe intensywnie pracują nad rozwojem autonomicznych pojazdów. Już w przyszłym ...
    Toyota ProAce - nowy samochód dostawczy Toyota ProAce - nowy samochód dostawczy
    Toyota ProAce będzie odpowiedzią koncernu na rosnące zapotrzebowanie rynku europejskiego na lekkie pojazdy użytkowe średnich rozmiarów. Nowy model będzie dostępny z możliwością wyboru dwóch długości i dwóch ...

•