Co to za urządzenie?

Co to za urządzenie?

27 Cze 2019, 03:14

Witam, ostatnio zauważyłem, że na niektórych swiatlach są takie kamerki, jest tam czerwona dioda, i gdy przejeżdżam na zielonym rzecz jasna, to cyka fotke bo widac ze ta dioda łapie ostrość i strzela fote. Co to jest? To ten its, czy kamera do mandatów? Pozdrawiam
Maciej12799
Nowicjusz

Re: Co to za urządzenie?

27 Cze 2019, 13:40

Moim zdaniem to urządzenie do pomiaru natężenia ruchu które współpracuje z sygnalizacją świetlną. Zdjęć nie robi a raczej sprawdza ile samochodów przejeżdża przez skrzyżowanie.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 11
Auto: Nie mam

Re: Co to za urządzenie?

27 Cze 2019, 13:43

Tak tez podejrzewałem, dzięki.
Maciej12799
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus zrobił crossovera UX 250h z… czekolady Lexus zrobił crossovera UX 250h z… czekolady
    Czy samochód może być słodki? Ależ oczywiście. I do tego wcale nie musi być filigranowym hatchbackiem. Wystarczy, że zostanie zrobiony z czekolady. Właśnie taki jest wyjątkowy UX 250h, którego Lexus stworzył ...
    Tydzień Designu w Mediolanie - Mazda i sztuka współczesna Tydzień Designu w Mediolanie - Mazda i sztuka współczesna
    Mazda przełamuje konwencje, również w zakresie stylizacji samochodów. Aby podkreślić dbałość o funkcjonalne piękno, której dowodem jest nagradzany motyw projektowy nowej generacji samochodów "KODO: ...

•