Kia Sportage - sprzęgło

Kia Sportage - sprzęgło

17 Mar 2018, 15:17

Dzień dobry,

noszę się z zakupem KIA Sportage 2.0 o mocy 136 km, rocznik w okolicach 2012, wyposażenie model M bądź L z przebiegiem do 130 tys km. Wszystkie samochody, które oglądam są po wymianie sprzęgła (dwumasowe). Czy to normalne, że w tych autach tak bardzo psuje się sprzęgło i powinienem się cieszyć, że ktoś wymienił je za mnie, czy handlarze mnie kłamią i jest to początkiem większych usterek? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.
vegas409
Obserwowany

Auto: Sportage
Paliwo: Diesel

Re: Kia Sportage - sprzęgło

17 Mar 2018, 18:49

Prawdopodobnie tam nic nie jest wymienione a to tylko chwyt marketingowy żeby przyciągnąć klienta, a przecież nie jesteś w stanie zweryfikować czy było wymienione czy nie. nikt nikomu nie będzie robił prezentów za 2 tyś zł
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Alfa Romeo GTV Jaguar X-type
Silnik: 2.0 V6 TURBO, 2.0 D
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wypadek z udziałem jednego pojazdu to co trzecia śmierć na drodze Wypadek z udziałem jednego pojazdu to co trzecia śmierć na drodze
    Wypadek drogowy może kojarzyć się przede wszystkim z tragiczną w skutkach kolizją, w której bierze udział dwóch lub więcej uczestników ruchu drogowego, ale okazuje się, że zdarzenia z udziałem tylko jednego ...
    Wyższy poziom bezpieczeństwa - Dacia Duster Wyższy poziom bezpieczeństwa - Dacia Duster
    Duster jest wyposażony w szereg systemów, które przyczyniają się do lepszej ochrony pasażerów. Samochód ma wzmocnioną konstrukcję: nowe podłużnice o większej grubości (+0,2 mm) wykonane ze stali ...

•  
    • Mapa wydarzeń, Muzeum Toyota Motorsport
      Chatenet pickup
      Jak często Polacy kontrolują ciśnienie w oponach
      Kia Lotos Race - finaliści sezonu 2012