Kombi do 12000

kombi do 12000

09 Gru 2012, 19:28

Chodzi mi głównie o niskie koszty utrzymania.Jestem przyzwyczajony do diesel i takie właśnie autko szukam.Jeżdżę w długie trasy i jest mi potrzebny też komfort ale właśnie najbardziej co sobie liczę w aucie to niezawodność . Z góry dzięki
randybez
Nowicjusz

Auto: golf

Re: kombi do 12000

09 Gru 2012, 20:01

ja polecam passata b4 :D najlepiej tego z 93-94r. Jest on dokładnie zrobiony, blacha midzio bo niemiec wyklepał ją dokładnie 8) ogólnie autko jest bardzo dobre za nie wielkie pieniadze
Dominik328

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bulli Summer Festival w Wolfsburgu - polscy fani Bulli Summer Festival w Wolfsburgu - polscy fani
    Z okazji 70 lat modelu T w Wolfsburgu, w parku Allerpark, oddalonym niecałe półtora kilometra od samego Autostadt, w dniach od 3 do 6 sierpnia odbył się Bulli Summer Festival. Tereny parku przeistoczone zostały w ogromną ...
    Dla posiadaczy Outlandera pierwszej i drugiej generacji Dla posiadaczy Outlandera pierwszej i drugiej generacji
    Polski oddział Mitsubishi opracował program umożliwiający zakup nowego modelu Mitsubishi Outlander 2013 w niezwykle korzystnych warunkach posiadaczom Outlandera poprzednich generacji. Lojalni klienci otrzymają bezpłatnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Autosacrum 2009
      S2020005
      GTP Light