Komisy w holandii

komisy w holandii

28 Lis 2009, 02:16

witam
piszę raz jeszcze o informacje odnosnie komisów w holandii, chodzi o sprzedaż aut używanych i rozbitych.
Niestety mój temat został zablokowany jako dublowany, przejrzałem forum i nie znalazłem nic co mogłoby mnie zainteresować prócz:
https://www.forumsamochodowe.pl/gieldy-s ... ++holandia

Tutaj są ogłoszenia większość prywatnych, a nie komisów, poza tym cześc nieaktywna.
W Holandii od groma jest komisów, jednakże na forum nie natrafiłem na takiego posta, w związku z tym, na jakiej podstawie przsunięty do śmietnika i zablokowany.

Jesli na forum jest post w kórym podane są/wylistowane autokomisy holenderskie miedzy innymi z samochodami rozbitymi to może mi ktoś podpowie takiego posta, wówczas powiem przepraszam za zamieszanie, ale jeśli takich nie ma to może najpierw warto przeczytac danego posta, a nie od razu kierować na smietnik.
refiop
Nowicjusz

Miejscowość: łódź

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] A3 1,8 / Xsara 1,8 / Astra G 1,8 / Corolla e11 1,6 / Golf IV 2,0 [C] A3 1,8 / Xsara 1,8 / Astra G 1,8 / Corolla e11 1,6 / Golf IV 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochody segmentu C - nadwozie hatchback 5d - silnik benzynowy o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2000r. Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A3 8L 1,8 ...
    Nowa Mazda6 zaawansowana technologia i-ACTIVSENSE Nowa Mazda6 zaawansowana technologia i-ACTIVSENSE
    Mazda Motor Corporation zaprezentuje technologie "i-ACTIVSENSE" w zupełnie nowej wersji modelu Mazda6, która będzie główną atrakcją tegorocznego Salonu Motoryzacyjnego w Paryżu. "i-ACTIVSENSE" to seria zaawansowanych ...

•  
    • Spotkanie 4x4 Buków
      BMW seria 7 e38 vs BMW seria 3 e90 coupe
      Samolot, awionetka
      Syrena S102 zaliczyła dzwona