Kompakt do 20k

15 Mar 2012, 21:55

Szukam jakiegoś kompaktu w benzynie głównie do miasta +kilka dłuższych tras w roku ok 10k km/rok. Oczywiście musi być ekonomiczny i w miarę "świerzy". Co byście mi poradzili?
lukassWWA
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 01 08 2006

15 Mar 2012, 22:47

Do 20 tys. zł znajdziesz Toyote Corolle w silniku benzynowym 1.6 110KM lub 1.4 97KM:

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Model ten uważany jest za bezawaryjny, dodatkowo wyposażenie często jest bogate i jakość wykonania naprawdę solidna
Ignorance is bliss...
pinio124
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 773
Miejscowość: Gdańsk
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: Opel Astra III
Silnik: 1.7 CDTi 100 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

15 Mar 2012, 23:13

Widzę duży rozstrzał cenowy między nawet tymi samymi rocznikami, wydaję mi się że za toyotę corollę 04-05 trzeba dać trochę więcej niż 20k, części także tanie nie są, a i ta bezawaryjność sądząc po opiniach nie jest już taka jak w poprzedniej generacji...
lukassWWA
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 01 08 2006

16 Mar 2012, 07:31

Bezawaryjna jest. Mam z autem styczność. Fajnie wyposażona jest. 1.4 motor to i nawet nieźle w kombi lata a co dopiero w hb. Rozstrzał jest ale jest też ich dużo więc napewno coś upolujesz. Polecam corollke ;) jak nie to pooglądaj hondy civiv VII
Mattie1
Początkujący
 
Posty: 66
Prawo jazdy: 01 05 2010
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    ACC, BSW, LDW - systemy bezpieczeństwa na drodze
    Technologia coraz bardziej wspomaga kierowcę w zachowaniu bezpieczeństwa na drodze. Samochody rozpoznają znaki i ostrzegają o przekroczeniu dozwolonej prędkości, informują o obecności pojazdów w martwym polu a nawet ...
    Legalizacja butli LPG
    Zbiorniki montowane w instalacjach gazowych w Polsce posiadają 10 letnią ważność badania. Po tym okresie należy dokonać legalizacji lub wymiany zbiornika na nowy. Maksymalny okres użytkowania butli to 20 lat, chyba że dokument ...