Konkretna oferta - Seat Ibiza Cupra 1,8

Konkretna oferta - Seat Ibiza Cupra 1,8

11 Maj 2011, 18:02

Witam. Mam na oku Ibizę :

[link wygasł]

jak myślicie, warto licytować i do jakiej kwoty ? Czy te seaty są w miare porządnymi autami czy lepiej unikać cupry ?
madritista91
Nowicjusz

Miejscowość: j-bie

Re: Konkretna oferta - Seat Ibiza Cupra 1,8

11 Maj 2011, 20:49

Które to auto masz już na oku?Bo co chwile widze że nowy temat zakładasz i zawsze jakoś nic z tego nie wychodzi.
Ta Cupra wygląda ładnie więc wątpie żeby gościu chciał ją puścić za grosze,myśle że ok 14tys jest warta spokojnie.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Maserati GranTurismo - opinia i wrażenia z jazdy Maserati GranTurismo - opinia i wrażenia z jazdy
    Miałem okazję trochę pojeździć i jako że nie ma opini na temat tego auta więc się podziele wrażeniami. Maserati GranTurismo Silnik 4.2 V8 405 KM Skrzynia aut. 6 Biegowy Rok prod. 2010 Całokształt Uważam że to bardzo fajne ...
    Światła LED: diodowe reflektory Audi obniżają zużycie paliwa Światła LED: diodowe reflektory Audi obniżają zużycie paliwa
    Reflektory diodowe w zauważalny sposób obniżają zużycie paliwa. Właśnie dlatego Komisja Europejska nadała temu rozwiązaniu oficjalny certyfikat. Systemy oświetleniowe znacząco wpływają na ekonomię pojazdów. ...

•  
    • Taksówka Przyszłości Nissan NV200 - Nowy York, wnętrze
      Audi R18 e-tron quattro, alufelgi i opony Michelin
      Mój Matiz -  porównanie wyglądu nadwozia
      Volkswagen Passat B6 kombi, tył