New beetle- konkretna oferta/y

New beetle- konkretna oferta/y

29 Kwi 2011, 12:38

Właściiwe to się zdecydowałem już na staszego nowego garbusa, auto z duszą i mające to coś w sobie. Kwestią teraz pozostaje wybór konkretnego modelu, powertowałem trochę na allegro i podsyłam linki do ogłoszeń który wydają mi się dość atrakcyjne. Jestem ciekaw co na nie powiecie:

1:
[link wygasł]

2:
[link wygasł]

3:
[link wygasł]

4:
[link wygasł]

5:
[link wygasł]

6:
[link wygasł]

7:
[link wygasł]

8:
[link wygasł]
dominiqs
Początkujący

Miejscowość: Trzebnica

Re: New beetle- konkretna oferta/y

30 Kwi 2011, 13:36

Masz rację,te auta mają coś w sobie,by wymienić filtr kabinowy trzeba rozbebeszać deskę rozdzielczą,ktoś kto zastosował tak durne rozwiązanie, godzien jest zsyłki do sowieckiego łagru :grin: Poza tym to auto jest ciężko sprzedać :!: Jeśli się tobie jednak podoba,to czemu nie?!Które z tych,tutaj jest problem,najlepiej oglądać na żywo.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Światowa premiera Golfa GTI Światowa premiera Golfa GTI
    W halach targowych nad Jeziorem Genewskim Volkswagen prezentuje – obok Golfa GTD – także seryjną wersję nowego Golfa GTI. W nadwoziu na bazie Golfa VII można zauważyć liczne elementy stylistyczne typowe dla GTI, ...
    Co nam grozi za używanie telefonu podczas jazdy? Co nam grozi za używanie telefonu podczas jazdy?
    Polscy policjanci karali w zeszłym roku blisko 250 osób dziennie za korzystanie z telefonu podczas jazdy! Używanie smartfonu, gdy prowadzimy samochód, może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył