Konkretny Peugeot 407 Coupe

02 Maj 2017, 18:45

Serdecznie proszę forumowiczów o pomoc, jestem zainteresowany zakupem tego auta:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Pojechałem oglądać, samochod w dobrym stanie ale
- zaliczył stłuczkę po ktorej miał wymieniany przedni zderzak (lakier nieoryginalny ale wystarczająco podobny), atrapa grilla jest do tej pory pęknięta (naprawa ok 500 zł)
- mocne rysy na lusterku - widać że coś zachaczone
- niedziałający jeden czujnik parkowania z przodu (ok 200 zł)
- parę (4-5) rys

Roczna instalacja LPG, wnętrze zadbane, jeździł tym młody chłopak (wydaje sie ze raczej lubił przycisnąć), komplet opon zimowych i letnich. Reszta jak w ogłoszeniu
Co sądzicie o tym samochodzie? Czy wstępnie jest warty swojej ceny?
Serdecznie dziękuję za pomoc.
panzarowka
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 08 07 2009
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Nie mam

02 Maj 2017, 19:06

Dość rzadko spotykane auto na polskich drogach, ogłoszenie ładne itd cena trochę sporawa ale może i warto tylko radził bym Ci dobrze zasięgnąć opinii na temat tego silnika bo ogólne opinie nie są pozytywne. Ten silnik podobno strasznie bierze olej ( norma producenta coś koło 1L. Na 1000km.)
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16084
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

02 Maj 2017, 19:19

Tymi drobiazgami bym się nie przejmował (jeśli podłużnice całe), w końcu to używane auto, jednak tak jak kolega - musisz zgłębić temat silnika
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14033
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

02 Maj 2017, 19:41

1l na 1000km - skąd takie dane? Szczerze to nie bardzo wiem gdzie szukać informacji na temat tego silnika
panzarowka
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 08 07 2009
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Nie mam

02 Maj 2017, 19:46

panzarowka napisał(a):Szczerze to nie bardzo wiem gdzie szukać informacji na temat tego silnika

Tutaj https://www.google.fr/search?q=peugeot+ ... e&ie=UTF-8
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16084
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

22 Gru 2017, 10:22

A może jakiś inny model peugeota? Np 208 hatchback, model bardziej sportowy, dobrze się sprawdza na drodze..polecam np u dealera [.....], na dobrych warunkach można kupić :ok:
Ostatnio edytowany przez mike, 22 Gru 2017, 18:36, edytowano w sumie 1 raz
Powód: reklama
ankaa111
Nowicjusz
 
Posty: 19
Auto: Opel Corsa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Luxury Sedans, Midsized - Audi A6
    Czasopismo "Consumer Reports" ogłosiło Audi A6 najlepszym samochodem w kategorii luksusowych sedanów średniej wielkości - "Luxury Sedans, Midsized". Redakcja magazynu oceniała właściwości jezdne, jakość wnętrza, zużycie ...
    Smart Fortwo w nowej edycji limitowanej "cityflame"
    Pełen kontrastu, pełen życia - smart fortwo w nowej edycji limitowanej cityflame skutecznie przyciąga spojrzenia i rozświetla serca miast. Połączenie słonecznego koloru z czarnymi dodatkami ma swój ciąg dalszy w kabinie, ...