Krajowy rejestr napraw pojazdów

29 Lis 2023, 12:28

Witam wszystkich, skontaktował się ze mną ostatnio pracownik krajowego rejestru napraw pojazdów, nie wiedziałem że coś takiego w ogóle funkcjonuje i pytanie do was - czy ktoś już z was z nimi współpracuje? I jeśli tak to jak przebiega współpraca? Wiem, że to nowy temat z tym rejestrem, pomysł jest naprawdę fajny jeśli chodzi o poprawienie jakości obsługi, ale zastanawia mnie jak realnie wygląda taka współpraca z tym rejestrem, bo poważnie rozważam skorzystanie z ich oferty. Mogę liczyć na jakieś dodatkowe informacje od was?
rafalk91
Nowicjusz
 
Posty: 4

29 Lis 2023, 12:31

W jakim celu kontaktował się z Tobą?
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

29 Lis 2023, 12:40

Dzwonili z propozycją dołączenia mojego warsztatu do współpracy z nimi. Brzmiało to naprawdę fajnie, pomysł mi osobiście się mega podoba, bo przy takim obrocie samochodów jakie u mnie są mogę na tym fajnie zarobić dodatkowo tylko wiem że to nowy temat dlatego zastanawiam się jak wygląda realnie współpraca z nimi i czy jak zrobię taki raport to czy nie ma problemu, że z ich strony klient jakoś późno go ma dostępnego i czy ogólnie nie ma problemu z potencjalnym kontaktem z nimi po nawiązaniu współpracy. Ogólnie chodzi o to, że po naprawie wrzucam do nich na stronę raport z tego, co zrobiłem w samochodzie i klient ma to dożywotnio na ich stronie do pobrania bezpłatnie, mogę policzyć jak chcę klienta za zrobienie takiego raportu i nie muszę już wtedy tego wpisywać w żadnych książeczkach ani wydawać klientowi żadnej kartki z opisem napraw jak już będzie to miał na ich stronie cały czas. I się zastanawiam dlatego czy już ktoś ma doświadczenie z nimi
rafalk91
Nowicjusz
 
Posty: 4

30 Lis 2023, 17:18

science fiction i zapewne metoda na pozyskiwanie danych jeżeli w tym co piszesz jest ziarenko prawdy w co z gruntu wątpię. :mrgreen:
fiatcoupepolska. pl
fiatcoupe
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 188
Miejscowość: Brydzia
Auto: Fiat Coupe 2.0 20VT
Silnik: 2.0.20VT-220 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Rok produkcji: 1997

01 Gru 2023, 09:40

Podpisałem z nimi wczoraj umowę, na razie jeszcze nic mnie negatywnie w nich nie zaskoczyło. Nie widzę, żeby gdziekolwiek pobierali u siebie na stronie do wpisywania raportów jakiekolwiek dane klientów, przesłali mi na razie protokół zdawczo-odbiorczy, gdzie klient wpisuje swoje dane kontaktowe, ale nigdzie w ich systemie nie muszę ich przepisywać. Na stronie wpisuję tylko informacje o tym, co naprawiałem w samochodzie po vinie, a dane kontaktowe do klienta zachowuję u siebie, i tak bym nigdzie u nich na stronie nie zgodzil na podawanie danych klientów. Zobaczymy jak będzie śmigać, na razie dzisiaj mi jedna osoba już zaznaczyła na protokole, że chce otrzymać raport i zobaczę jak z szybkością wysłania go do klienta. Czekam jeszcze na baner od nich, bo powiedzieli, że na swój koszt wysyłają do mnie baner z informacją, że można u mnie dostać takie raporty. Jakby coś było nie tak to będę tu dawał znać
rafalk91
Nowicjusz
 
Posty: 4

01 Gru 2023, 13:56

Zapomniałeś kolego dopowiedzieć nam wszystkim jaką wpłaciłeś"kaucję" skoro jak twierdzisz"zawarłeś umowę" A tak całkiem poważnie-jesteś tym który świadczy opisaną usługę w ramach działalności gospodarczej czy usługobiorcą .
fiatcoupepolska. pl
fiatcoupe
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 188
Miejscowość: Brydzia
Auto: Fiat Coupe 2.0 20VT
Silnik: 2.0.20VT-220 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Rok produkcji: 1997

01 Gru 2023, 23:21

No to ogólnie nie jest tajemnicą na jakich warunkach świadczą usługi, wystarczy do nich zadzwonić i powiedzą to samo. Nie ma kaucji ani opłat aotywacyjnych, podpisuje z nimi umowę na 150 zł netto miesięcznie, dają mi cały system do wprowadzania raportów i tyle. Pierwotnie mi mówili, że podpisują umowy na rok, ale zgodzili się na umowę 3-miesięczną dla testu, bo powiedziałem im, że jak mi to nie będzie miało brania to, że nie chce przez rok za to placić, a taką kwotę jeszcze przeboleje. Mam swój warsztat i po naprawie jak klient mi zaznaczy na formularzu od krajowego rejestru, że chce taki raport to go po prostu wpisuje i jest dostępny dla klienta dożywotnio na samochodzie. Jak się pytałem co w momencie kiedy auto jest złomowane to po prostu taki klient może do nich napisać i usuwają wszystko. Nie miejcie mi za zle, że o to zapytałem na forum i nie podałem zbyt wielu szczegółów, ale szukam ostatnio u siebie wielu opcji dodatkowego zarobku, bo różnie miesiące wyglądają, ale już po jednym dniu widzę, że mi się to fajnie odrobi i na tym dodatkowo zyskam, bo biorąc pod uwagę, że nawet 2-3 klientów dziennie u mnie to weźmie to już wychodzę po tygodniu na plus. Wiem, że mogę się wbić na minę, tak jest z każdą współpracą, jednak jestem nastawiony po odbiorze bardzo pozytywnie. I tak każdy decyduje za siebie, dlatego też jakby było coś nie tak to napisałem, że będę dawał tutaj znać.
rafalk91
Nowicjusz
 
Posty: 4