Samochód dla kobiety - krajowy czy ze Stanów?

Samochód dla kobiety - krajowy czy ze Stanów?

08 Lut 2012, 11:20

Witajcie drodzy forumowicze, w chwili obecnej jestem szczęsliwa posiadaczką Skody Fabia, ale w najbliższym czasie planuję jej zmianę na nowszy, lepszy model. Chcialabym coś małego, ergonomicznego, ale mój mąż widzi to wszystko trochę inaczej. podczas gdy ja najchętniej kupiłabym coś uzywanego, w kraju, on wymyślil sobie, żeby sprowadzić samochod ze Stanów (BMW lub Hondę- przynajmniej nad tymi teraz dywaguje) z automatyczną skrzynią biegów, bo jego kolega też tak zrobił.

I zachwala ten pomysł, bo dużo zaoszczędzil, samochod kupil na aukcji, następnie tylko sprawdzil jego historię on-line (on akurat zdecydował się na Mercedesa), bo kiedys już natknął sie na minę i ktos mu wcisnął starego grata z dużym przekręcanym przebiegiem. Lepiej zainwestować w sprawdzenie historii auta sprowadzanego z USA niż później żałować, że ktoś nas oszukał. Ten kolega aurat polecał stronę sprawdzhistorie.pl, bo zależalo mu bardzo na czasie, na tym, żeby jak najszybciej dostać odpowiedź, a gdzies tez pytał i kazali mu tydzień czekać.

Takie rzeczy jednakże na chwilę obecną jeszcze mnie nie martwią, bo ja ciagle jeszcze się zastanawiam czy aby na pewno to dobry pomysł z tym samochodem ze Stanow, co Wy o tym wszystkim sądzicie?
autoS
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 1993
Auto: Skoda

Re: Samochód dla kobiety - krajowy czy ze Stanów?

08 Lut 2012, 11:24

a jaka kwota wchodzi w grę, z stanów opłacało się sprowadzać luksusowe samochody, bo były dużo tańsze niż w europie i w tamtym czasie dolar był tani
kamyl
Aktywny

Miejscowość: SR
Prawo jazdy od: 0- 4-2009
Auto: VC GTS
Silnik: Z19DT
Paliwo: Diesel
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

08 Lut 2012, 13:06

Moim zdaniem nie ma sensu importować samochodów z USA,kiedy na krajowym podwórku masz o taki duży wybór. Wystarczy tylko określić budżet i umieścić temat na forum w odpowiednim dziale. Na pewno każdy chętnie podpowie na jaki model się zdecydować
Dabtuner
Aktywny

08 Lut 2012, 17:23

Ludzie to wymyślają, za dobrze maja i to jest to
Wszyscy wiedzą że zbiegają się laski,gdy widzą śmigło na rancie maski.
Miłośnik BMW i SEATA
S3AT
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: GKW
Prawo jazdy od: 06 05 2011
Auto: Toledo III
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013 Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013
    Nowy, miejski model Mitsubishi Mirage (w Europie znany jako Space Star) otrzymał tytuł "Car of the Year " za rok 2013, podczas gdy Pajero Sport wygrał w kategorii "Najlepszy samochód typu SUV 2WD z silnikiem benzynowym", ...
    Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady] Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady]
    Jak wymienić żarówki W5W podświetlenia rejestracji w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej w załączonym filmiku w którym pokazujemy jak to zrobić. Wymiana ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI