Które auto do 5,5 tyś (Wybór)

13 Paź 2014, 05:13

Dokładnie,dobrze założona i wyregulowana sekwencja i spadku mocy praktycznie nie ma.
Ja jestem za Leganzą to taka tania "limuzyna" z bardzo dobrym wyposażeniem tylko nie wystrasz sie przebiegów,większość ma grubo ponad 250tkm.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

20 Paź 2014, 01:50

Dobra dzięki wam Panowie ;)
Lecz żeby nie tworzyć nowego tematu zapytam jeszcze tylko, co myślicie o ty peugeot'cie ?
[link do oferty na Olx wygasł]

I o tej primerce?
[link do oferty na Olx wygasł]
- Tą mógłbym nawet od zaraz, bo jest obok mojej miejscowości ^.^

A jeżeli nie te auta, no to wybiorę leganzę ;)
Pewnie tą:
[link do oferty na Olx wygasł]

Co sądzicie o tych 3 ofertach? Co waszym zdaniem najlepiej się opłaca brać? :) To już raczej punkt kulminacyjny moich rozterek dotyczących wyboru auta ;)

Pozdrawiam.
Aleks17215
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 27 03 1994
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: Nie mam
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

20 Paź 2014, 06:08

Peugeot dostał z przodu,drzwi pasażera wgniecione poza tym wygląda ok.
Primera troche tania i prawie 2000wyświetleń i nic?
Leganza była wklejana na tym forum jakieś pół roku temu i jeszcze sie nie sprzedała :shock:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

20 Paź 2014, 21:14

krikus napisał(a):Stary dwudziestoparoletni VW to dobrym wyborem jest na zlot youngtimerów a nie do codziennej jazdy. Taki wysłużony staroć już dawno lata świetności ma za sobą, tak samo jak BMW E36.

Dokładnie,takich samochodów należy się pozbywać a nie kupować :)
Ja jestem tego zdania,że jak kupować samochód za taką lub przybliżoną kwotę nie należy schodzić poniżej rocznika 2000.
Ostatnio nachodzi mnie na e36,ale właśnie ze względu na to że jest to samochód z lat 90 nie ma sensu się chyba w niego pchać do tego większość jest uwielbiana przez młodych gniewnych :no:
Swoją drogą nie zrobiłbym interesu życia sprzedając astre f z roku 2000 i jeszcze dopłacając do samochodu 1-2k który jest starszy.
mateo199214
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 962
Zdjęcia: 48
Prawo jazdy: 31 07 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi 80 2.0ABK B+G Climatronic
Silnik: 2.0 ABK
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

20 Paź 2014, 21:32

Tylko, że ten samochód z lat 90' jest o wiele nowocześniejszy od Twojej Astry z 2000, więc pomyśl zanim coś napiszesz, bo właśnie przez takie kierowanie się rocznikami ludzie jeżdżą często złomami, a już zwłaszcza jak ktoś ma 5.5 tys. pln...
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

20 Paź 2014, 21:36

Pod jakim względem stare może być nowsze?
Mówisz o myśli technicznej? Bo jeśli tak to wiadomo,że BMW jest dużo wyższą klasą od opla...
Nie będę myślał co pisze,bo pisze co myśle i co uważam za słuszne.
mateo199214
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 962
Zdjęcia: 48
Prawo jazdy: 31 07 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi 80 2.0ABK B+G Climatronic
Silnik: 2.0 ABK
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Najnowsze BMW serii 7
    BMW serii 7 - luksus na miarę przyszłości. Ten najnowocześniejszy w historii bawarskiego koncernu model będzie można zobaczyć już 24 listopada 2015 r. na targach Fleet Market w Centrum EXPO XXI w Warszawie. BMW serii 7 – ...

20 Paź 2014, 21:53

Bo piszesz, ze nie ma sensu dokładać 1 - 2 tysie do auta, które jest może i starsze, ale inaczej wykonane i zwyczajnie zupełnie wyższej klasy, nie ma w tym logiki.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

21 Paź 2014, 05:22

No tak przecież rocznik jest najważniejszy :roll:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

22 Paź 2014, 10:07

E36 to ryzyko kupować, większość to są powypadkowe lub zajechane mechanicznie.
Tego to nawet na handel nie skupuję z racji niskiej wartości i ogólnego kiepskiego stanu tych aut.

E36 od Astry F jest lepsze jakościowo, użyte materiały i montaż na wyższym poziomie i ładniejsza linia nadwozia. Na tym plusy leciwej "BEEMKI" się kończą. Astra będzie tańsza w eksploatacji, łatwiej o dobry, zadbany, bezwypadkowy egzemplarz z udokumentowaną historią i przebiegiem.
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

22 Paź 2014, 23:59

Witam ponownie! Nie będę zakładał nowego wątku, ponieważ mam jeszcze jedno pytanie...
Co sądzicie o tym oplu?
[link do oferty na Olx wygasł] - Zakochałem się od pierwszego wejrzenia i chyba pojadę po niego jutro, ale co wy na to?
Pozdrawiam
Aleks17215
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 27 03 1994
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: Nie mam
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

23 Paź 2014, 05:03

Wygląda bardzo ładnie,jedz obejrzyj.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

23 Paź 2014, 10:00

E36 to trupy pod względem memchanicznym - poprzekręcane panweki, zatarte silniki, samospawanie dyferencjałów i modyfikacje hamulców, aby płyn nie docierał do tylnej osi. Znam takich ludzi i wiem co mówię. No chyba, że trafisz na egzemplarz od kogoś, kto dba o auto a nie tylko szaleje
westsider
Początkujący
 
Posty: 98
Zdjęcia: 81
Auto: Nie mam

23 Paź 2014, 15:50

Czyli dobrze,że nie kupiłem takiego złoma jakim jest większość e36:)
Nie wiem czy ogólnie większość BMW nie będzie w ten sposób potraktowana np.E 46
mateo199214
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 962
Zdjęcia: 48
Prawo jazdy: 31 07 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi 80 2.0ABK B+G Climatronic
Silnik: 2.0 ABK
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

23 Paź 2014, 17:34

Nie każde E36 tak wygląda..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

24 Paź 2014, 07:10

"E36 od Astry F jest lepsze jakościowo, użyte materiały i montaż na wyższym poziomie i ładniejsza linia nadwozia. Na tym plusy leciwej "BEEMKI" się kończą. Astra będzie tańsza w eksploatacji, łatwiej o dobry, zadbany, bezwypadkowy egzemplarz z udokumentowaną historią i przebiegiem."


Raczej to co napisałeś o Astrze to jedyne plusy względem E36, bo samo auto pod każdym względem gorsze.

Jak ktoś ma pieniądze i pojęcie o autach to już na drodze dedukcji, oglądania zdjęć i wywiadu przez telefon najgorsze parchy odrzuci...
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW