Które punto wybrać? // ewentualnie inny samochód do 4-5tys?

Re: Które punto wybrać? // ewentualnie inny samochód do 4-5t

03 Kwi 2010, 07:02

No ta Corsa według mnie troche za słaba będzie,jak już to minimalnie silnik 1.2.Znalazłem jeszcze takie:
[link wygasł]
[link wygasł]
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

03 Kwi 2010, 08:02

PS. mnie na osiągach nie zależy, tylko na tanim ekonomicznym i niezawodnym autku. Do tej pory jeździłam tylko tico i punto na kursie/egzaminie, raz brat mi dal fiata bravę co bodajże 105KM miała i jak dla mnie to "za dzikie" jest ;)

nie licz zamiarow ponad sily. Jesli masz 5 tysiecy lepiej kup autko za 4 max 5 bo i tak bedziesz musial przez pierwszy miesiac wlozyc ten tysiaczek. Nikt ci nie sprzeda auta w ktorym wlasnie wszystko wymienil i moze spokojnie bez awarii pojezdzic jeszcze te 50tys. Nie ma sensu sie zapozyczac. Wiem ze skoro juz masz te 5 tys kusi dolozyc tysiac moze wiecej i miec cos fajniejszego. Musisz opanowac emocje i nie napalac sie zbytnio a kupisz dobrze i nie bedziesz zalowal.
falusinski
Początkujący

Miejscowość: śląskie/łódzkie

03 Kwi 2010, 08:56

falusinski napisał(a):nie licz zamiarow ponad sily. Jesli masz 5 tysiecy lepiej kup autko za 4 max 5 bo i tak bedziesz musial przez pierwszy miesiac wlozyc ten tysiaczek. Nikt ci nie sprzeda auta w ktorym wlasnie wszystko wymienil i moze spokojnie bez awarii pojezdzic jeszcze te 50tys.

no zdziwił byś sie,poraz kolejny napisze o Puncie kumpla które we wtorek kupił,auto w ciągu roku miało wymienione tylne zawieszenie,hamulce,linke ręcznego i inne pierdoły i auto było praktycznie na nowych częściach.
Barol
Awatar użytkownika

Re: które punto wybrać? // ewentualnie inny samochód do 4-5t

03 Kwi 2010, 11:43

no ale przecież piszę, że ten mój kolega mechanik zajmuje się sprowadzaniem aut a potem wszystkie ewentualne niedoskonałości naprawia i sprzedaje... nie ma auta kompletnie nie awaryjnego i ja sobie z tego sprawę zdaję O.o no ale wydaje mi się, że za te 4tys dobrego samochodu nie kupię >.< a te z silnikiem 1.2 to jak dla mnie za dużo palą :P
Ta fiesta fajna, wyposażenie itd, ale kompletnie mi się nie podoba xD
agacia
Początkujący

Miejscowość: Katowice ^^

03 Kwi 2010, 11:55

Ja bym szukał dalej a tą Corse zostawił bym jako ostateczność.

[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
i jeszcze jest troche fajnych 106 i Clio ale stoją po komisach albo też Fiaty SC ale głównie są to 900.
Barol
Awatar użytkownika

03 Kwi 2010, 12:10

no bez przesady xD
Mój ojciec jeździ swoim tico od kilkunastu lat, a z tego co wiem to ma to jeszcze słabszy silniczek i jakoś sobie radzi i bardzo sobie chwali... ;P
A corsę zawsze bardzo ludzie polecali, ten silnik ma stosunkowo niskie spalanie i głównie na tym mi zależy... a jak mam możliwość kupienia samochodu, który już jest zrobiony, że nic tylko wlać paliwo i jechać to czemu nie ? ;P
Jeśli rozłoży mi to na 2 raty to ją kupię, bo wydaje mi się to najrozsądniejszym rozwiązaniem
agacia
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ultima GTR i wyścigowa Corvetta - Jerzy Dziewulski Ultima GTR i wyścigowa Corvetta - Jerzy Dziewulski
    Jerzy Dziewulski, honorowy członek klubu Elite Circle co roku podczas imprez motoryzacyjnych zaszczyca nas swoją obecnością prezentując swoje auta między innymi Ariela Atoma, Ultimę GTR i wyścigową Corvette. W tym roku po ...
    Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca
    Tegoroczny Rajd Finlandii wygrał niespodziewanie młody fiński kierowca Esapekka Lappi, zdobywając najwyższe miejsce na podium dla zespołu Toyota GAZOO Racing. To jednak nie przypadek – mimo zaledwie 26 lat, młody Fin ...

• Re: Które punto wybrać? // ewentualnie inny samochód do 4-5t

03 Kwi 2010, 12:19

No jeśli autko wsumie jest pewne no to już ją możesz wziąc :wink:
    Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
    Barol
    Awatar użytkownika

03 Kwi 2010, 17:14

Moim zdaniem dobrym samochodem w tej cenie jest Fiat Seicento, jest to dobry samochód i także ładnie wyglądający, a do tego przyjemnie się go prowadzi. Także ja ten samochód jak najbardziej polecam.
    Adamogp
    Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

03 Kwi 2010, 17:54

no właśnie rozglądam się jeszcze za tym seicento ale ciężko >.<
    ten sporting co podałeś barol, wszystko fajnie tylko trudno mi uwierzyć w ten przebieg (47 000 km)
    agacia
    Początkujący

03 Kwi 2010, 18:06

Może i ciężko ale myślę że naprawdę warto poszukać jakieś Seicento.
    Adamogp
    Nowicjusz

Re: które punto wybrać? // ewentualnie inny samochód do 4-5t

03 Kwi 2010, 19:31

Mi trudno uwierzyć w przebieg co drugiego auta,wszystko pięknie ładnie odpicowane na sprzedaż z małym przebiegiem i każdemu takie auto moze sie przytrafić,właściciel Cie będzie zapewniał że przebieg oryginalny,że auto bezwypadkowe i wogóle,z kumplem miałem okazje sie przekonać jak kupował Punto we wtorek,pojechalismy do gościa,auto miało nakulane 176tys.km a gościu nam mówi że moze tak zrobić ze będzie miał 110tys.km więc jak widać zdarzają sie takie przypadki a mnie jeszcze ciekawi ile ma przejechane ta Corsa od Twojego mechanika.A co do tego Seja to z reguły większość nich nie robi sporych przebiegów.

[ Dodano: Sob Kwi 03, 2010 22:12 ]
    Znalazłem jeszcze takiego Seja ode mnie z mieściny
    [link wygasł]
    wiem że to 900 ale z gazem i słowa w ogłoszeniu wydają sie być wiarygodne,podobne jak w ogloszeniu które znalazłem kumplowi no i nie zawiedliśmy sie i kumpel od wtorku jest szczęśliwym posiadaczem Punta dzięki mnie własnie :smile: :cool:
    Barol
    Awatar użytkownika

03 Kwi 2010, 22:37

no całkiem niezły i fajny kolor (nie obraziłabym się jakby miał poduszkę powietrzną xD)... Ale kurde to aukcja jest ;//
    agacia
    Początkujący

04 Kwi 2010, 00:04

z zderzakami w kolorze nadwozia niestety jest ten bol. Nie dosc ze sa drozsze fury to jeszcze jak zarysasz musisz wydac na lakiernika;/ ale jak ladnie wyglada...;)
    falusinski
    Początkujący

Miejscowość: śląskie/łódzkie

04 Kwi 2010, 06:59

No ładne autko podobnego ma mój ojciec tylko w wersji SX.
    Adamogp
    Nowicjusz

04 Kwi 2010, 08:06

agacia napisał(a):no całkiem niezły i fajny kolor (nie obraziłabym się jakby miał poduszkę powietrzną xD)... Ale kurde to aukcja jest ;//

no i co z tego że aukcja,dzwonisz do gościa za ile chce puscić,przecież zawsze można sie dogadać,znowu napisze o kumpla Punto który też własnie go kupił na aukcji,dogadał sie z gościem i wziął.
    Barol
    Awatar użytkownika

• Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI