Ktore radyjko wybrac??

Ktore radyjko wybrac??

24 Lis 2006, 12:52

gary1985
Nowicjusz

Re: Ktore radyjko wybrac??

24 Lis 2006, 15:05

Moim zdaniem najlepiej z pośród tych wybrać Kenwood'a lub JVC bo racezj reszta to odpada.... :)
Michał
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

24 Lis 2006, 23:54

z doświadczenia wybrałbym KENWOODA
Nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi
grzestv
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Warszawy
Auto: nie mam

04 Gru 2006, 17:43

Witam,

Ja mam pytanie odnośnie poniższego wyboru ... w sumie juś pofakcie ;) bo je zakupiłem:

http://www.allegro.pl/item147093069_bla ... przed.html

Proszę o szczere komentarze ... ponieważ to radyjko jest o porównywalnych parametrach jak te z pierwszego postu.

pozdrawiam,
tomek n.
tomnawr

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zmiana w przepisach poprawiających bezpieczeństwo na drogach Zmiana w przepisach poprawiających bezpieczeństwo na drogach
    Komisja europejska, Parlament Europejski i przedstawiciela państw członkowskich doszli do porozumienia w sprawie bezpieczeństwa na drogach w całej UE. W celu zwiększenia bezpieczeństwa na drogach w samochodach mają być instalowane ...
    Otwarcie sezonu i wielki powrót Roberta Kubicy - Grand Prix Australii Otwarcie sezonu i wielki powrót Roberta Kubicy - Grand Prix Australii
    Przed inauguracją nowego sezonu Formuły 1 zapraszamy do zapoznania się z faktami i ciekawostkami na temat wyścigu o Grand Prix Australii – pierwszym starcie Roberta Kubicy po ośmiu latach przerwy. Melbourne gości GP ...

•