Kupno drugiego auta...

16 Lis 2009, 17:43

ode mnie auta alfa 147 gta, lub impreza 99 gt turbo
(to drugie mioooodziooo mechanika niezniszczalna, ale wyposażenie na tamten czas w japończykach....)
Ostatnio edytowany przez 3fF, 21 Lis 2009, 13:05, edytowano w sumie 1 raz
3fF
Nowicjusz
 
Posty: 23

18 Lis 2009, 17:14

Jest ktoś może z was w jakimś automobilklubie???
M PoweR... BMW!!!
M5
Początkujący
 
Posty: 158
Miejscowość: Police

18 Lis 2009, 18:35

M5 napisał(a):Jest ktoś może z was w jakimś automobilklubie???

Ja:) automobilklub rzemieślnik.
MajkPZM
Zaawansowany
 
Posty: 778
Miejscowość: Kraków

19 Lis 2009, 16:24

Aha a przy okazji super autko..




Słuchajcie chciałem powiedzieć że kupiłem Nissana 350Z czarnego coupe i jestem nim zachwycony nie wiem czy go oddam bratu :grin: :grin:


Auto zostało sprowadzone z Niemiec i jest w świetnym stanie. Musiałem wydać jeszcze na pożądne ogumoenie TOYO (nie było tanie.. :cool: ) i mogę już sobie śmigać.


Aha. Kto jeszcze nie jechał takim autem nie wie jaka to frajda.

Pozdro i dzięki za Pomoc!!! :mrgreen:
M PoweR... BMW!!!
M5
Początkujący
 
Posty: 158
Miejscowość: Police

19 Lis 2009, 16:38

Fajnie, że w ciągu trzech (?) dni sprowadziłeś samochód z niemiec.
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

19 Lis 2009, 18:32

M5 napisał(a):Aha a przy okazji super autko..




Słuchajcie chciałem powiedzieć że kupiłem Nissana 350Z czarnego coupe i jestem nim zachwycony nie wiem czy go oddam bratu :grin: :grin:


Auto zostało sprowadzone z Niemiec i jest w świetnym stanie. Musiałem wydać jeszcze na pożądne ogumoenie TOYO (nie było tanie.. :cool: ) i mogę już sobie śmigać.


Aha. Kto jeszcze nie jechał takim autem nie wie jaka to frajda.

Pozdro i dzięki za Pomoc!!! :mrgreen:




Dobry bajer. Pare dni temu pytales jakie kupic auto teraz piszesz ze kupiles.

Moze brat twoj kupil auto a ty pisze ze to niby twoje.

Troche ta Twoja historia niesklada sie do kupy.

No jakbys zapytal ze chcesz kupic auto i masz 2-3auta do wyboru i pytasz o rade to uwierzylbym , ale to co piszesz to sam pomysl.

Poczytaj swoje posty to co tu napisales.


A tak zapytam. Ile Ty masz lat a ile brat?

Jedyne co tu chcesz chyba pokazac to to zeby pokazac jaki ty bogaty jestes i furami sie rozbijasz a w rzeczywistosci to moze nawet rowera nie masz a co dopiero mowic o aucie..
Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze juz tez musze.
RNI
Aktywny
 
Posty: 266
Zdjęcia: 3
Miejscowość: RNI

21 Lis 2009, 13:45

O Boże jak wy nic nie rozumiecie. Mój nissan owszem sprowadzony był z Niemiec tydzień przed tym jak go zobaczyłem. Kolega go zauważył i powiedział że to auto godne zaufania a wie co mówi (ma celice). Więc poszedłem go obejrzeć i odrazu mi się spodobał i mieściłem się wcenie.
Nigdy jeszcze nie jechałem 350Z więc byłem zachwycony. Transakcja dobiegła końca dopiero wczoraj więc was lekko okłamałem że go już kupiłem ale już stoi pod domem w garażu. Mam 23 lata bardzo dobrze płatną prace (w polsce i norwegii). Jednym słowem stać mnie. Mój brat ma 18 lat ale od 13 roku życia jeździ samochodami więc nie będe bał się mu wręczyć nawet tego potwora. Dziwi mnie że tago nie zrozummieliście ale to nic bo jestem troche zakręcony.

Jeszcze raz dzięki za pomoc. :grin:
M PoweR... BMW!!!
M5
Początkujący
 
Posty: 158
Miejscowość: Police

21 Lis 2009, 14:15

Koles z tego co Ty piszesz to nijak niemozna zrozumiec. Tak obejrzalem Twoj profil to wychodzi na to ze Ty jeszcze (na dzien dzisiejszy) 18lat nie masz, a piszesz ze masz 23 a brat 18.

Chyba ze tak jak pisalem ze brat kupuje a ty sie za niego podajesz. Sam napisales ze OKLAMALES .

Oto moje zdanie. Piszesz brednie i czekasz na reakcje innych, jak zareaguja na to ze stac Cie na takie zabawki.

Pozdrawiam.

Szerokiej drogi.
Ostatnio edytowany przez RNI, 21 Lis 2009, 14:54, edytowano w sumie 1 raz
Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze juz tez musze.
RNI
Aktywny
 
Posty: 266
Zdjęcia: 3
Miejscowość: RNI

21 Lis 2009, 14:49

a co ma Celica do 350Z?
Celica to Toyota a 350Z to Nissan :roll:
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań