Kupno mercedes w204 2.2 silnik 170 czy 136 koni?

22 Paź 2021, 17:34

Witam doradzicie? :wink: Znalazłem dwa ciekawe mercedesy w204... O dziwo podobny przebieg i wyposażenie. Oba auta mają jednostkę 2.2, ale jeden 125Kw(170) drugi 100Kw(135). Podpowie mi ktoś która jednostka lepiej się sprawuje? :roll:
Rybka2810
Obserwowany
 
Posty: 1

22 Paź 2021, 20:09

jeden ..... to ten sam silnik, jedynie program inny
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16249
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

24 Paź 2021, 12:50

Ogólnie auto ma dość dobre opinie, nie jest jakoś wielce awaryjne. Zdarzają sie problemy z elektroniką, ale to chyba w każdych autach zawsze coś jest słabe. Nadwozie jest ponoć całe ocynkowane, więc tej rdzy już nie powinno być. Przy zakupie warto sprawdzić wtryskiwacze - z początku montowali Delphi, które okazały sie być awaryjnymi i potem montowano już lepsze, Boscha.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Zlot fanów Toyoty Celica 2020
    Pod koniec lutego Celica Club Poland świętował 17. urodziny na Autodromie Pomorze w okolicach Tczewa. Impreza przyciągnęła miłośników Toyoty Celiki z całej Polski oraz z różnych stron Europy. W spotkaniu wzięło ...
    BMW 1 Coupe oraz BMW 1 Convertible Limited Edition Lifestyle
    Nowy pakiet wyposażeniowy Limited Edition Lifestyle świeci jeszcze jaśniejszym światłem dzięki walorom estetycznym BMW 1 Coupe i BMW 1 Convertible. Wchodzące w skład pakietu ekskluzywne dodatki wysokiej jakości zostały szczególnie ...