Kupno Samochodu

Kupno Samochodu

24 Lut 2015, 20:36

Witam mam zamiar kupić duże auto dla mojej rodziny :) Takie jak np. Ford Galaxy.
Czy mogli byście mi podpowiedzieć kilka modeli samochodów które odpowiadały by moimi podanymi wariantami ?
Mianowicie:
Auto musi być większe, dużo miejsca itp.
Auto musi mieć przesuwane tylnie fotele (ze względu na niepełno sprawnego syna )
Auto najlepiej żeby było od 2006 roku wzwyż i do 25tyś złotych :)
Auta które odpadają to:
Ford Galaxy
Chrysler Grand Voyager
Mazda PMV
Nissan Pathfinder
Z góry dziękuje za pomoc :) !
RickRoll
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Kupno Samochodu

24 Lut 2015, 21:00

Pomoże ktoś :( ?
RickRoll
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Kupno Samochodu

24 Lut 2015, 21:38

Nie spinaj tak, bo to nie chat, żeby od razu pojawiła się odp :yes:
Napisz porządnie temat https://www.forumsamochodowe.pl/wazne-zanim-napiszesz-nowy-temat-przeczytaj-ten-wazne-vt72479.htm, bo rozstrzał modeli masz tak duży, że nie wiadomo co doradzić. SZCZEGÓŁY!
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyprawa do MOab - relacja zdjęciowa Wyprawa do MOab - relacja zdjęciowa
    Dawno mnie tu nie bylo...czas nadrobic zaleglosci. Ostatnio mialem zaszczyt wspolorganizowac impreze Autotraper Moab Challenge. Bylem przewodnikiem po szlakach Moab dla grupy z firmy Autotraper z Lodzi. Zabawa byla swietna..na ...
    MINI John Coper Works Paceman nowe standardy radości z jazdy MINI John Coper Works Paceman nowe standardy radości z jazdy
    Dzięki zapierającym dech w piersiach osiągom oraz niepowtarzalnemu stylowi MINI John Cooper Works Paceman wyznacza nowe standardy radości z jazdy. Siódmy samochód o wybitnie sportowym charakterze sygnowany przez ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009