Kupno używanego auta - jaka marka, model, silnik, rocznik?

Re: Kupno używanego auta - jaka marka, model, silnik, rocznik?

29 Sty 2015, 14:21

A jak myślicie, czy warto kupić samochód np. z turbiną do regeneracji za niższą cenę? Mam znajomych w zakładzie Turbotech, którzy zregenerują mi po znajomości turbinę, ale zastanawiam się czy warto kupować samochód do naprawy. Jak byście mi radzili?
maciekluka
Początkujący

Auto: renault laguna

Re: Kupno używanego auta - jaka marka, model, silnik, rocznik?

29 Sty 2015, 18:18

Jak regeneracja będzie przeprowadzona starannie,zgodnie ze sztuką i po regeneracji będzie dobrze traktowana to można brać a jak nie to wiadomo.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Summer Cars Party 2012 / relacja Summer Cars Party 2012 / relacja
    Summer Cars Party 2012 już za nami SCP powstało dzięki zaangażowaniu śląskich (i nie tylko) klubów motoryzacyjnych i jest największym zlotem tego typu w Polsce. To jedna z nielicznych okazji, aby zobaczyć tysiące zmodyfikowanych ...
    Miejskie auta ze 100-konnymi benzynowymi silnikami Miejskie auta ze 100-konnymi benzynowymi silnikami
    Samochody wyposażone w silnik Diesla stają się coraz mniej popularne, a ich udział na rynku globalnym – po raz pierwszy w historii – spadł w tym roku do poziomu poniżej 50 proc. Równocześnie zyskują auta ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50