KZK

KZK

21 Maj 2011, 11:06

Witam
Mam pytanie na youtube oglądałem filmiki z KZK i widze że przyjeżdżają na te zawody normalni kierowcy normalnymi samochodami i SZALEJĄ. A co wtedy gdy pęknie komuś opona przecież oni CHYBA tymi samochodami jeżdżą na co dzień nie ?? Organizatorzy załatwiają takie sprawy czy jak ??? prosze o odpowiedź bardzo jestem ciekaw jak to jest. Może w przyszłości sam wystartuje. Pozdro.
mataysen1994
Nowicjusz

Miejscowość: TM
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: matiz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

ADAM Rally R2 - ADAM w wersji rajdowej ADAM Rally R2 - ADAM w wersji rajdowej
    Opel powrócił do sportu motorowego w listopadzie 2012 roku, dzięki Modelowi ADAM "Cup". Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie to okazja do zaprezentowania kolejnego osiągnięcia firmy - nowej studyjnej wersji powstałej ...
    Martwe pole w lusterku wstecznym - ukryte niebezpieczeństwo Martwe pole w lusterku wstecznym - ukryte niebezpieczeństwo
    Siedząc za kierownicą widzimy to, co dzieje się przed nami, a dobrze korzystając z lusterek widzimy także co dzieje się z tyłu pojazdu. Czasem jednak nie wszystko możemy dostrzec na pierwszy rzut oka. Wówczas mamy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI