Laguna 2 1.9 DCI czerowna kontrolka mruga..

Laguna 2 1.9 DCI czerowna kontrolka mruga..

11 Sty 2012, 19:49

Witam.

Mam problem z Renia taki..

przed wczoraj brat jechał mi zatankować auto i nie dojechał.. brakło paliwa.. dolałem 5 litrów ropy, papką doprowadziłem paliwo do filtra odpalil wszystko ok! ale.. zaczęła mrugać kontrolka silnika i napis stop. może być nadal nie odpowietrzony układ paliwowy?
kolasek
Obserwowany

Prawo jazdy od: 09 04 2007
Auto: Laguna 2 1.9 DCI

Re: Laguna 2 1.9 DCI czerowna kontrolka mruga..

11 Sty 2012, 21:40

Jak jezdzi, to znaczy ze sie odpowietrzyl, zeby nie wrozyc z fusow podjedz do warsztatu i odczytaj kod bledu.

Jezdzenie na rezerwie do samego konca, jest bardzo glupie... pompa paliwa potrafi przez filtr paliwa przeciagnac syf z dna zbiornika, a wtedy masz po wtryskiwaczach. Nie mowie ze masz cos wtryskwiaczami odraz, ten check moze byc zwiazane z zupelnie czyms innym, a to ze akurat teraz ci sie zapalil moze nie byc zwiazane z tym ze paliwo sie skonczylo.
Czimi
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: W210 220 CDI
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie
    Nowy system pokładowy Volvo Sensus Connected Touch pozwala sterować funkcjami auta za pomocą dotykowego ekranu, komend głosowych lub tradycyjnych przycisków. Sensus Connected Touch bazuje na Androidzie, co ułatwia ...
    Doświadczalny samochód autonomiczny Lexusa Doświadczalny samochód autonomiczny Lexusa
    Po torze testowym amerykańskiego Toyota Research Institute (TRI) jeździ biały Lexus LS 600hL z kamerami na dachu. Obecność licznych czujników nie dziwi – to w końcu samochód doświadczalny. Pewną konfuzję ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI