Lanos jakie szczeki na tył ?

06 Sty 2013, 17:34

Byłem na przeglądzie i powiedziano mi że słabo łapie tył myśle że to wina szczek mam zamiar je wymienić tylko na jakie rozstaw to podobno 220 na 46 i teraz dylemat są 4 za 46 zeta no i są też takie za 96 zeta taka rozbierznosc może jest jakaś dobra firma pomiedzy by nie kupować badziewia i nie żałować za rok ???
john1987
Nowicjusz

Prawo jazdy: 05 11 2010
Auto: daewoo lanos 15 1.6 100km

06 Sty 2013, 20:42

Ja ze swojej strony polecam szczęki z Ferodo - jest to stara i dobra firma jeszcze z czasów Fiata 125p i Polonezów. Komplet na dwa koła kosztuje coś koło 80 zł. Przy wymianie albo przed sprawdz w jakim stanie są sprężyny, czy też nie trzeba wymienić.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1188
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

09 Sty 2013, 22:29

ok Wiem juz czego szukac skoro sie sprwdzały przy Polskich produkcjach to jestem jak najbardziej za. Pozdrawiam i dziex za podpowiedz
john1987
Nowicjusz

Prawo jazdy: 05 11 2010
Auto: daewoo lanos 15 1.6 100km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jakie modele i wersje oferują japońskie marki?
    Toyota GR Supra i Lexus LC to dobrze znane auta z Japonii. Toyota i Lexus proponują jednak nie tylko bezkompromisowe auta dla fanów adrenaliny, ale też usportowione wersje popularnych modeli. Zaglądamy do oferty obu ...
    Jaki najlepszy samochód prowadził Jeremy Clarkson?
    Jeremy Clarkson odpowiedział na kilka pytań dla motoryzacyjnej platformy społecznościowej Drivetribe. Wśród poruszonych wątków padł temat najlepszego samochodu, jaki kiedykolwiek prowadził. Okazuje się, że słynny ...

•  
    • Warto przeczytać