Lexus Hotspot - bezprzewodowy z Internet w samochodzie

12 Lis 2013, 01:50

Zawsze dostępna i gotowa do działania natychmiast po uruchomieniu samochodu funkcja Lexus Hotspot umożliwia jednoczesne korzystanie aż z pięciu urządzeń WiFi. Pozwala także na ich wzajemną komunikację w obrębie samochodu, umożliwiając zarówno wymianę danych na płaszczyźnie biznesowej, jak i wspólną grę.

Lexus Hotspot, opatrzony certyfikatem Wi-Fi Alliance, korzysta z dwóch anten w układzie zdywersyfikowanym, zapewniającym doskonałą łączność za pośrednictwem sieci komórkowej 3G nawet podczas jazdy z dużą prędkością. Funkcje komunikacji 3G i 2G umożliwiają korzystanie z usług dowolnego operatora sieci komórkowej GSM za pośrednictwem karty SIM, a ponadto system dysponuje możliwością aktualizacji oprogramowania za pośrednictwem sieci.

Lexus Hotspot - bezprzewodowy z Internet w samochodzie

Układ dwuantenowy zapewnia doskonałą jakość połączenia, a równocześnie system pozbawiony jest typowych wad dla smartfonowych punktów dostępowych WiFi, takich jak nadmierne obciążenie akumulatora urządzenia.

System Lexus Hotspot jest zasilany bezpośrednio z samochodowego akumulatora, co zapewnia nieprzerwane działanie. Działa w każdych warunkach pogodowych oraz w zakresie temperatur pomiędzy -20 a 65 stopni Celsiusza.

POLECAMY Nowy Lexus IS - zestaw elementów podnoszących bezpieczeństwo

Zwiększając siłę sygnału w kabinie, a tym samym funkcjonalność i elastyczność połączenia sieciowego, Lexus Hotspot oferuje osobom wykorzystującym samochód do pracy, pasażerom taksówek bądź prowadzonych przez szofera firmowych limuzyn, a także całym rodzinom niezwykle przystępną możliwość łączności z Internetem.

Lexus Hotspot dostępny jest w modelach IS, GS, CT i RX.

źródło: Lexus
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6840
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    V-ósemki w planach Lexusa. Jest nowy patent
    Lexus słynie z cenionych silników V8. Japończycy podkreślają też, że – mimo mody na zelektryfikowane napędy i systemy automatyzujące jazdę – zamierzają nadal produkować samochody dla wymagających entuzjastów ...
    Jak dobrze się ubrać prowadząc samochód? - dobrze ubrany kierowca
    Strój kierowcy ma duże znaczenie dla bezpieczeństwa jazdy. Nieodpowiednie buty, zsuwająca się na oczy czapka czy maseczka, kurtka krępująca ruchy - to wszystko może utrudniać prowadzenie pojazdu. Nieodpowiedni strój ...

  •